Була спонтанна, смілива, чесна…

Зациклилася на безнадійних відносинах, не можу відчепитися думками.

Мені 26, двічі розлучена, має доньку від першого шлюбу, 5 років.

З Ігорем нас познайомила спільна знайома майже 3 місяці тому. Йому 27, розлучений, дітей немає.

Імідж приблизно однаковий: у мене своя квартира (подарували батьки) + квартира для доньки в іпотеці (здаю, плачу сама, початковий внесок теж повністю мій), машина (спадок від дідуся), 2 вищих, хороша робота, зовнішні дані в порядку. У Ігора квартира в іншому місті в іпотеці (не здається), хороша робота (зп вище моєї, думаю, але цифри не знаю), в моєму місті квартиру йому знімає роботодавець, авто немає, магістратура, симпатичний.

У нас спільні інтереси: любимо піші походи, велопоходи, граємо на гітарі, співаємо. Фізична підготовка у нього краща (не те щоб я дуже слабка, для дівчини нормально), співає і грає краще в рази.

Як сталося те, що сталося не зовсім розумію.

Зближувалися поступово, спочатку при живому насиченому спілкуванні дав зрозуміти, що не відійшов від розлучення, не знає чого хоче. Я не липнула. Перша не писала, нікуди не кликала. Він писав майже кожен день, кожні вихідні кудись ходили, удвох або з компанією.

В один із днів він лежав на веранді у друзів і витягнув руку, запрошуючи мене в обійми. З цього поступово почався фізичний контакт, потім почали спати. Секс не ініціювала, ініціював він.

Мені цікаво проводити з ним час, багато сміємося, є про що поговорити. Я говорила багато компліментів, він – ні.

Я дуже старалася спілкуватися без щипців і скалок, виходило довго, місяці 2. Не стримувалася тижні 3 тому перед моїм від’їздом, коли після чергового походу він сказав, щоб я попросила свого батька змастити ланцюг на велосипеді (перед походом змащував його Ігор, але ми мили велики в річці і мастило змилося). Спочатку я відповіла просто “ага”, але через годину видала, що мене це напружило, і як я повинна про це просити “тато, я кататися і трахатися з Ігорем, але ланцюг змасти, будь ласка, ти, так що? Він сказав, що дійсно не подумав і що змаже перед наступним походом, напевно. Потім тему перевели.

На ранок я від нього поїхала на роботу, він працює зараз з дому і робочий день починається на годину пізніше мого. Вставати не став, тільки коли я двері покликала закрити. Зазвичай я ночувала у нього перед походами, він вставав раніше і готував сніданки. Я зробила висновок, що робив він це більше для себе, ніж для мене, раз перед роботою не прокидався, не знаю, наскільки я в цьому права.

Весь день я була засмучена, що не дуже працездатна, що мене в цьому всьому найбільше і лякає. Мені часом здається, що все життя проходить як би фоном, а ось ця лінія стремненькіх відносин-головна. Була справа, коли я забула замовити дитині новий матрац на тлі своїх переживань. Це не страшно, я зробила це трохи пізніше, але мені не подобається, що вся решта життя залишається в тіні моїх роздумів “про нас”.

Емпатії від нього мало. Колишню дружину називав “дружиною” в розмовах, частенько згадував. Одного разу я попросила не говорити зі мною про неї, так як мені больновато це чути, дійсно не говорить більше.

Пару тижнів тому він почав ходити до психотерапевта з приводу свого розлучення.

Розлучилися ми приблизно в один час. Я про колишніх не кажу взагалі. Один раз розповіли один одному під віскі, що, чому, коли, і я більше не піднімаю такі теми, а він – так.

З донькою моєї гуляли двічі, на кшталт негативу з цього приводу немає.

Коли гуляли удвох або компанією, періодично підходить обійняти-поцілувати. Причому, коли я ініціювала фізичний контакт-віддаляється, помітила відразу, тому не проявляла ініціативи, але з радістю відгукувалася на його.

Вкладення матеріальні були від нього дуже невеликі: квитки в електричках, морозиво, пиріжки та інше в походах. Один раз я йому такий набір купувала.

Зараз в наших зустрічах була перерва 3 тижні. Одні вихідні не змогли побачитися, а потім я поїхала у відпустку з донькою. Я дуже сподівалася, що розлука якось зрушить динаміку, але ні. Писав у відпустці кожен день.

По приїзду заїхала до готелю і повернула рюкзак, який брала у нього. Ніякого фізичного контакту не було, сиділи за столом, розмовляли про те, хто де був і що робив.

Відключили світло, він запалив свічки, але акцентував увагу на тому, що романтик. Я була там недовго, через три години поїхала. Всі три години дуже жваво спілкувалися.

Домовилися піти в похід на вихідних. Похід відбувся вчора.

В електричці сіли на протилежні лавочки, так і їхали. Потім просто спілкувалися, жартували, ніякого фізичного контакту не було. Потім став обіймати, робили селфі за його ініціативою. Довго сиділи, погладжуючи один одного. Поцілувалися з його ініціативи. Довго, ніжно.

Потім прилаштувався ззаду, масажував плечі. Я почала діалог:

– як ти класифікуешь те, що ми робимо?
– відпочиваємо…
– а в цілому? Це дружба така?
-типу так…
-типу так? Так не піде. Потрібно або завжди тримати дистанцію, або визначатися, чого ти хочеш в житті.

Витримав паузу.

-тоді краще тримати дистанцію…
-тоді так.

Продовжував масажувати. Трохи посиділи, кажу, підемо далі.

Ну і все, без підштовху до змін, з жартами ще пів дня бродили.

Потім нас підкинули на кабріолеті до найближчого міста. Дивом напросилися, було весело. Звідти викликали таксі до нашого міста. На електричку запізнилися. Я перевела гроші за все: таксі, кава, електричка.

Від залізничного вокзалу відвезла його додому, залишила у нього свій великий (дечого погано працює, він раніше сам пропонував відремонтувати. А ланцюг я сама змастила, пояснив як). І все, поїхала додому.

Відчуваю себе, як ніби наїлась гівна.

Я була, за моїми відчуттями, спонтанна, смілива, чесна, дуже великими зусиллями не пропускала щипці і качалки і вийшло все ось так.

Не розумію його. Звичайно, він бачив, що я закохана. Навіщо тоді було сьогодні гладити мене, ніжно тертися об мене щокою і цілувати підборіддя, якщо відповідати взаємністю не було в планах? Про секс онлі мені все зрозуміло, а тут сексу не було місяць майже і ось так все вийшло.

Але найголовніше, я весь час кручу це в голові. Погано працюю. Не можу прибрати думки звідси.

Маю велику надію, що Ви допоможете побачити мої помилки.

 

Related Post

На місце де сиділи діти, впала велика гілка, яка проломила дахНа місце де сиділи діти, впала велика гілка, яка проломила дах

У всіх нас є улюблені бабусі і дідусі, які люблять розповідати історії зі свого минулого. Історії, як правило, різні. Хтось розповідає про війну, хтось про предків і кохання, а моя

facebook