Була спонтанна, смілива, чесна…

Зациклилася на безнадійних відносинах, не можу відчепитися думками.

Мені 26, двічі розлучена, має доньку від першого шлюбу, 5 років.

З Ігорем нас познайомила спільна знайома майже 3 місяці тому. Йому 27, розлучений, дітей немає.

Імідж приблизно однаковий: у мене своя квартира (подарували батьки) + квартира для доньки в іпотеці (здаю, плачу сама, початковий внесок теж повністю мій), машина (спадок від дідуся), 2 вищих, хороша робота, зовнішні дані в порядку. У Ігора квартира в іншому місті в іпотеці (не здається), хороша робота (зп вище моєї, думаю, але цифри не знаю), в моєму місті квартиру йому знімає роботодавець, авто немає, магістратура, симпатичний.

У нас спільні інтереси: любимо піші походи, велопоходи, граємо на гітарі, співаємо. Фізична підготовка у нього краща (не те щоб я дуже слабка, для дівчини нормально), співає і грає краще в рази.

Як сталося те, що сталося не зовсім розумію.

Зближувалися поступово, спочатку при живому насиченому спілкуванні дав зрозуміти, що не відійшов від розлучення, не знає чого хоче. Я не липнула. Перша не писала, нікуди не кликала. Він писав майже кожен день, кожні вихідні кудись ходили, удвох або з компанією.

В один із днів він лежав на веранді у друзів і витягнув руку, запрошуючи мене в обійми. З цього поступово почався фізичний контакт, потім почали спати. Секс не ініціювала, ініціював він.

Мені цікаво проводити з ним час, багато сміємося, є про що поговорити. Я говорила багато компліментів, він – ні.

Я дуже старалася спілкуватися без щипців і скалок, виходило довго, місяці 2. Не стримувалася тижні 3 тому перед моїм від’їздом, коли після чергового походу він сказав, щоб я попросила свого батька змастити ланцюг на велосипеді (перед походом змащував його Ігор, але ми мили велики в річці і мастило змилося). Спочатку я відповіла просто “ага”, але через годину видала, що мене це напружило, і як я повинна про це просити “тато, я кататися і трахатися з Ігорем, але ланцюг змасти, будь ласка, ти, так що? Він сказав, що дійсно не подумав і що змаже перед наступним походом, напевно. Потім тему перевели.

На ранок я від нього поїхала на роботу, він працює зараз з дому і робочий день починається на годину пізніше мого. Вставати не став, тільки коли я двері покликала закрити. Зазвичай я ночувала у нього перед походами, він вставав раніше і готував сніданки. Я зробила висновок, що робив він це більше для себе, ніж для мене, раз перед роботою не прокидався, не знаю, наскільки я в цьому права.

Весь день я була засмучена, що не дуже працездатна, що мене в цьому всьому найбільше і лякає. Мені часом здається, що все життя проходить як би фоном, а ось ця лінія стремненькіх відносин-головна. Була справа, коли я забула замовити дитині новий матрац на тлі своїх переживань. Це не страшно, я зробила це трохи пізніше, але мені не подобається, що вся решта життя залишається в тіні моїх роздумів “про нас”.

Емпатії від нього мало. Колишню дружину називав “дружиною” в розмовах, частенько згадував. Одного разу я попросила не говорити зі мною про неї, так як мені больновато це чути, дійсно не говорить більше.

Пару тижнів тому він почав ходити до психотерапевта з приводу свого розлучення.

Розлучилися ми приблизно в один час. Я про колишніх не кажу взагалі. Один раз розповіли один одному під віскі, що, чому, коли, і я більше не піднімаю такі теми, а він – так.

З донькою моєї гуляли двічі, на кшталт негативу з цього приводу немає.

Коли гуляли удвох або компанією, періодично підходить обійняти-поцілувати. Причому, коли я ініціювала фізичний контакт-віддаляється, помітила відразу, тому не проявляла ініціативи, але з радістю відгукувалася на його.

Вкладення матеріальні були від нього дуже невеликі: квитки в електричках, морозиво, пиріжки та інше в походах. Один раз я йому такий набір купувала.

Зараз в наших зустрічах була перерва 3 тижні. Одні вихідні не змогли побачитися, а потім я поїхала у відпустку з донькою. Я дуже сподівалася, що розлука якось зрушить динаміку, але ні. Писав у відпустці кожен день.

По приїзду заїхала до готелю і повернула рюкзак, який брала у нього. Ніякого фізичного контакту не було, сиділи за столом, розмовляли про те, хто де був і що робив.

Відключили світло, він запалив свічки, але акцентував увагу на тому, що романтик. Я була там недовго, через три години поїхала. Всі три години дуже жваво спілкувалися.

Домовилися піти в похід на вихідних. Похід відбувся вчора.

В електричці сіли на протилежні лавочки, так і їхали. Потім просто спілкувалися, жартували, ніякого фізичного контакту не було. Потім став обіймати, робили селфі за його ініціативою. Довго сиділи, погладжуючи один одного. Поцілувалися з його ініціативи. Довго, ніжно.

Потім прилаштувався ззаду, масажував плечі. Я почала діалог:

– як ти класифікуешь те, що ми робимо?
– відпочиваємо…
– а в цілому? Це дружба така?
-типу так…
-типу так? Так не піде. Потрібно або завжди тримати дистанцію, або визначатися, чого ти хочеш в житті.

Витримав паузу.

-тоді краще тримати дистанцію…
-тоді так.

Продовжував масажувати. Трохи посиділи, кажу, підемо далі.

Ну і все, без підштовху до змін, з жартами ще пів дня бродили.

Потім нас підкинули на кабріолеті до найближчого міста. Дивом напросилися, було весело. Звідти викликали таксі до нашого міста. На електричку запізнилися. Я перевела гроші за все: таксі, кава, електричка.

Від залізничного вокзалу відвезла його додому, залишила у нього свій великий (дечого погано працює, він раніше сам пропонував відремонтувати. А ланцюг я сама змастила, пояснив як). І все, поїхала додому.

Відчуваю себе, як ніби наїлась гівна.

Я була, за моїми відчуттями, спонтанна, смілива, чесна, дуже великими зусиллями не пропускала щипці і качалки і вийшло все ось так.

Не розумію його. Звичайно, він бачив, що я закохана. Навіщо тоді було сьогодні гладити мене, ніжно тертися об мене щокою і цілувати підборіддя, якщо відповідати взаємністю не було в планах? Про секс онлі мені все зрозуміло, а тут сексу не було місяць майже і ось так все вийшло.

Але найголовніше, я весь час кручу це в голові. Погано працюю. Не можу прибрати думки звідси.

Маю велику надію, що Ви допоможете побачити мої помилки.

 

You cannot copy content of this page