fbpx

Через 3 роки шлюбу дізнався, що дружина мені не вірна. Подробиці не важливі, суть в тому, що вона перед самим весіллям захотіла дізнатися «як воно з іншим». Дізналася, а коли дізнався я, вона плакала і благала не йти

Дружина зрадила мені перед самим весіллям. Ось вже чого не думав так це того, що коли-небудь буду вимовлятися анонімно про своє життя.

Ситуація абсолютно дивна. Зустрічалися 2 роки, ще 4 прожили в шлюбі, і все розлетілося на шматки. Ось уже третій рік пішов, як я в розлученні, пережив, оклигав, але зібрати себе і життя я жодного разу не можу.

До цього часу не можу повірити, що, здавалося б, ідеальна сім’я з міцними трепетними відносинами так легко зруйнувалася і прогнила зсередини.

Зараз вже, ясна річ, що не вірю ні в що хороше, що було, але ж тоді жив всім цим дихав і літав. Дружину любив до безтями, просто обожнював, здавалося, знайшов ту саму єдину одну на мільйон, але, як виявилося, тільки так здавалося, а на ділі все було зовсім не так.

Через 3 роки шлюбу дізнався, що дружина мені не вірна. Подробиці не важливі, суть в тому, що вона перед самим весіллям захотіла дізнатися «як воно з іншим». Дізналася, а коли дізнався я, вона плакала і благала не йти, не кидати й дати шанс.

Я пробачити зраду не зміг. Ліки знайшов в роботі. Від дружини з’їхав відразу ж, ще через дві доби всюди її заблокував.

Не знаю, чому відразу не розлучився, але через пів року розлучилися. Все, що пов’язано вже з колишньою дружиною, відривав і відрізав від себе прямо по живому, божеволів, але іншого виходу просто не було.

Перестати пити допомогли брати й найкращий друзі, решта фізичні навантаження і робота до знемоги допомогли якось це все пережити. Від спільних друзів і знайомих постійно чув, як вона шкодує про все, як мучиться і картає себе, як вона мене любить. Але я не вірю.

По правді сказати, я після всього вже ні в що не вірю. У колишньої дружини така робота, що часом і у відрядження їздила, і шеф у неї бабій (причому сама розповідала про нього, що зі співробітницею відносини були).

Збираючи картинку в голові зараз, я більше ніж упевнений, що зраджувала вона завжди, що та зрада, про яку стало відомо мені, це крапля в море і тільки сама верхівка айсберга.

Зараз все пережив, живу один для себе, але стосунків не хочу, стоїть якийсь жорсткий бар’єр, вірити не можу жодній жінці. Ось так.

Related Post

Мого чоловіка спокусила його колишня дружинаМого чоловіка спокусила його колишня дружина

Він людина добра, чуйна, від того і страждає. Ми познайомилися з Василем на роботі. Він був начальником мого відділу. Розумний, діяльний. У нього були таємно закохані багато дам в нашому

Боюся виходити заміж за розведеного чоловікаБоюся виходити заміж за розведеного чоловіка

Ми з моїм хлопцем зустрічаємося майже рік. Три місяці тому він зробив мені пропозицію. Начебто у нас «любов з першого погляду», але з кожним місяцем мене все більше бентежить те,