Чоловік не хоче вибирати між мною і коханкою

Уже три роки мені зраджує чоловік. Коханка молодша за нього на 26 років. Їх дочки півтора року. При цьому від мене він йти не хоче. Каже, що любить, але не готовий вибрати одну з нас. Коханку влаштовує таке життя, а я з ситуацією миритися не хочу. Що мені робити?

Ірина, 46 років. Порада від психолога.
Ірина, ніхто крім вас не зможе відповісти на питання, що робити. Вирішіть, чого хочете ви. Чоловік – доросла думаюча людина, зраджує вам вже давно. Більш того, у нього є дитина від коханки, він допустив, щоб ви дізналися про відносини на стороні. Якщо у вас не відкритий шлюб, то подібні вчинки можуть трактуватися як зрада.

Ваш чоловік переклав відповідальність за ситуацію на вас і іншу жінку. Зізнайтеся собі, чи багато ви знаєте пар, в яких люблячий партнер має другу сім’ю на стороні? Можливо, у ваших стосунках був непростий період і чоловік вирішив завести інтрижку. Але те, у що вона вилилася, показує його ставлення до вас. І це не можна назвати любов’ю.

Ви пишете, що не можете змиритися з ситуацією, але не розкриваєте більш докладно, що саме вас турбує: наявність дитини, присутність у вашому житті іншої жінки, позиція вашого чоловіка в ситуації, що склалася? Дуже багато питань, на які вам потрібно дати відповіді самій собі.

Також цікава фінансова сторона взаємин. Чи є вам де жити? Чи достатньо ви заробляєте або вас забезпечує чоловік? У своїй країні ви живете або ваше перебування залежить від чоловіка? Ситуація дуже складна, ви заплуталися. Грамотний психотерапевт допоможе зрозуміти, чого ви хочете. Підкаже, як знайти вихід. Якщо там, де ви живете, немає подібних фахівців, ви завжди можете знайти психолога, який працює по скайпу або по листуванню.

You cannot copy content of this page