Чоловік перестав цілувати мене в губи

Ми з чоловіком більше не цілуємося. Ми разом 10 років, у нас троє дітей, загальний бізнес. Я відчуваю себе його сестрою або другом. Секс у нас є, але як повернути поцілунки?

Елеонора, 38 років. Порада від фахівця.
Схоже, що за десять років відносин, Елеонора, ви багато пройшли разом і дійсно зріднилися. Подружжя можуть поєднувати безліч різних ролей – друга, коханця, соратника, співробітника, родича … Нам непросто буває лавірувати між ними. Основний інструмент, який допомагає в цьому, – довірливе спілкування.

Ви хочете, щоб чоловік знову цілував вас? Не обов’язково просити про це «в лоб», цьому може передувати ласкаве і доброзичливе запрошення обговорити ваші переживання і міркування. Ви можете сказати, що скучили за його поцілунками, і запитати, що можна зробити, щоб йому захотілося вас поцілувати.

Іноді люди уникають дій, пов’язаних для них з незграбними ситуаціями, їм незручно заявити про це прямо. Можливо, йому важко сказати вам про щось, що його хвилює, точно так само як вам може бути складно сказати про відсутність поцілунків. М’яко нагадайте чоловіку, що ви цінуєте взаєморозуміння і готові вирішувати разом з ним будь-які питання.

Іноді згасання пристрасті пов’язано з глибокими емоційними механізмами, коли ми притримуємо власний «вогник», ініціативу і природну агресивність.

Ми щільніше вписуємося в ролі, в які нас потихеньку зрушує обраний спосіб життя. Такі процеси часто призводять до того, що партнери починають сприймати один одного як брата і сестру.

Це питання, як і інші, можна і потрібно обговорювати один з одним – відкрито, але дбайливо.

You cannot copy content of this page