fbpx

Чоловік почав сваритися зі мною через те, що не виходить завагітніти, потім розділив наш бюджет, кожний платив сам за себе

Хочу поділитися історією мого життя. Я довгий час зустрічалася з хлопцем, ми з ним любили одне одного, навіть почали жити разом. Він зробив мені пропозицію. Але поспішати з весіллям я чомусь не хотіла (навіть не можу пояснити чому). Найбільшою проблемою було те, що у нас не виходило завести дитину.

Я вже почала потихеньку впадати в паніку, думала, що проблема в мені й навіть стала звикати до думки, що дітей у мене ніколи не буде. І несподівано в наших відносинах відбувся якийсь розлом.

Мій цивільний чоловік став десь пропадати, час ми проводили в різних компаніях і навіть бюджет у нас був роздільний. Зрештою ми розлучилися.

Я довгий час переживала, можна сказати впала в депресію. І навіть не через те, що втратила, як мені тоді здавалося, кохану людину. А тому, що мені вже було 26 років, а ні сім’ї, ні дітей у мене не було.

Через рік я зустріла свого майбутнього чоловіка. Ми дуже швидко одружилися, через те, що він на цьому наполягав. Тепер у нас двоє діток і ми дуже щасливі.

А ось мій колишній, як виявилося, той ще бабій. У нього теж двоє дітей, причому від різних жінок. На жодній з них він так і не одружився, живе з батьками, з дітьми своїми не спілкується.

Так от, дівчатка, хочу Вам порадити: не потрібно завчасно впадати в депресію, якщо у Вас не складаються стосунки або щось у Вашому житті йде не так, як би Вам того хотілося. Значить так треба і доля готує для Вас щось краще, намагається вберегти від помилок. Треба тільки трішки почекати та все буде добре!

Related Post

Син зробив пропозицію дівчині через місяць після знайомстваСин зробив пропозицію дівчині через місяць після знайомства

Тільки й залишається, що сидіти і писати … Усім привіт! Син після навчання залишився працювати в Києві. Я тільки за, тому що в нашій дірі або продавцем працювати, або водієм