Чоловік ревнує мене … до інтернету

Нещодавно в моєму житті з’явилося віртуальне спілкування. Між мною і моїм співрозмовником виник сильний потяг, завдяки чому дуже освіжилося моє емоційна життя.

Я немов перебуваю в стані закоханості, піднесеному настрої, хочеться інтимної близькості. І вся ця буря емоцій виплескується на чоловіка. Ми в шлюбі 27 років і як і раніше бажані для одне для одного. Але незважаючи на це останнім часом близькість була досить рідкісною і рутинною, і чоловік не міг не помітити підвищення активності з мого боку.

Він почав нервувати і ревнувати мене до інтернету, і я його прекрасно розумію. Він звик грати провідну роль в нашій родині, я завжди його підтримувала і в усьому поступалася. Тепер не зрозумію, як бути далі, щоб не зруйнувати сімейну ідилію і не відмовлятися від такого необхідного віртуального спілкування.

Мій чоловік – гідна людина, я його люблю і поважаю, але в той же час розумію, що спілкування з ним одним мені недостатньо …

Світлана, 48 років. Порада від психолога.
Світлана, з плином часу інтимні стосунки між подружжям нерідко перетворюються в рутину, і потрібні спеціальні зусилля, щоб підтримувати  інтерес одне до одного. Еротичні фантазії – важлива частина життя, вони завжди явно чи таємно беруть участь у виникненні фізичного бажання.

Фантазії бувають найрізноманітніші, тут практично немає критеріїв того, що нормально, а що ні. Деякі партнери діляться своїми фантазіями одне з одним, деякі тримають їх при собі – кожна пара приймає комфортне для неї рішення. Без фантазій близкість стає механістична, нудною, передбачуваною.

Ви пишете, що вам вдалося оживити подружні стосунки, «зарядивши» їх енергією, яку почерпнули з віртуального спілкування. Сам по собі цей факт не представляє ніякої загрози для вашого шлюбу. Швидше в ньому можна побачити творчий спосіб подбати про інтимну сторону ваших відносин з чоловіком.

Важливо, щоб відбулися зміни, приносили радість вам обом. Зараз, схоже, це не так. Можливо, тому що склався за роки розподіл ролей у вашій родині, несподівано це порушилося, ви стали проявляти більше ініціативи і активності. Як вам здається, що це означає для вашого чоловіка? До чого таке ваша поведінка його «зобов’язує»? Може бути, для чоловіка це «сигнал», що він повинен відповідати вашим зрослим «вимогам», інакше він відчує свою неспроможність?

Ви згадуєте, що «останнім часом близькість була досить рідкісною і рутинною». Чому, як вам здається, це сталося? Для того, щоб ваш піднесений настрій «працював» на ваш шлюб і не викликало напруження, важливо, щоб навколо нього у вашій родині не розгорталася боротьба за владу. Підтримайте у чоловіка відчуття його компетентності і успішності під час близькості. Дайте йому можливість отримати задоволення від ваших ласк. Допоможіть розслабитися і побути «егоїстом», щоб він насолоджувався вашою увагою. Покажіть чоловікові, що вам добре з ним.

Думаю, що за 27 років щасливого спільного життя ви навчилися тонко відчувати цю людину і зможете знайти делікатний спосіб підтримати і заспокоїти його.

You cannot copy content of this page