Чоловік сказав дружині, що вона вже не молода красуня, геніальна відповідь жінки

30 років шлюбу – це термін. Але саме в цей день дружина почула слова, які заподіяли їй біль. Чоловік вважав, що гідний кращої долі, ніж ділити ложе з 53-річною жінкою. Але дружина знайшла гідну відповідь, яка сьогодні привернула увагу багатьох її ровесниць в соціальній мережі Facebook.

Діалог подружжя
Чоловік згадав, що три десятиліття тому вони жили в скромній квартирі, користувалися стареньким авто, спали на протиснутій кушетці і дивилися замість кольорового чорно-білий телевізор. Але при цьому його тягнуло до своєї 23-річної красуні-дружини.

Тепер у них великий будинок, два елітних автомобіля, чудове двоспальне ліжко і ЖК-телевізор новітньої моделі. Але при цьому спати чоловікові доводиться з 53-річною дружиною. Хіба він не гідний молодшої партнерки?

Дружина вислухала і відповіла коротко: “Добре! Іди, тебе ніхто не тримає. Але якщо хочеш знайти собі красуню 23 років, тоді тобі доведеться повернутися в юність: жити в маленькій квартирці, їздити на старій машині, спати на маленькому дивані і дивитися футбол по чорно-білому телевізору! ”

Це гідна відповідь. Жінка не опустилася до образ і не вказала на неспроможність чоловіка. Але в той же час вона нагадала, що весь життєвий шлях подружжя пройшли разом, і одне це гідно поваги. Якщо він хоче з кимось повторити емоції молодості, йому доведеться все почати спочатку.

You cannot copy content of this page