Чоловік сказав, що хоче мене залишити, і що взагалі ніколи не хотів дітей

Мені дуже важливо зрозуміти, що сталося у моєму житті. Ми із чоловіком разом 9 років. Дітей немає. Наразі нам обом по 30 років.

Три місяці тому чоловік прийняв до себе на роботу молоду співробітницю, заміжню, має двох дітей. Я його до неї вперше у своєму житті приревнувала. Після низки сварок і скандалів, ми вирішили спокійно поговорити.

Чоловік запевняв мене, що він не зраджував (фізичної зради не було, я в цьому певна). Але я знайшла її листи до нього, в яких вона називала його ласкавими словами (хоча він їй доводиться начальником), і говорила, як з ним хочеться спілкуватися, і який він добрий.

Потім чоловік сказав, що хоче мене покинути, бо любити мене перестав, почуття остигли, але не через неї. Мовляв, до цього вже так думав і просто втомився від життя. Він хоче подорожувати, кожні 3-6 місяців міняти роботу та місце проживання.

Моє нерозуміння того що відбувається, полягає в тому, що до появи цієї дівчини, ми жили щасливо, я потурала всім його забаганкам, ми купили в кредит мотоцикл і їздили в недалекі подорожі вдвох. Я завжди його хвалила, ніколи не принижувала і батьків у наші стосунки не допускала. Якщо й бували дрібні побутові сварки (через поганий настрій), я ніколи ні своїм, ні його батькам не скаржилася.

Ми були майже бездоганна сім’я. Єдине, що у нас сталося – непорозуміння з дітьми. Мені всі казали, що він хоче дітей, але в нас не виходило. Мені довелося лікуватись, він свою провину в цьому заперечував. Останнє лікування вимагало сильного гормонального препарату, який робив мене дратівливою. В цей час і з’явилася у нього нова співробітниця. Можливо, мої ревнощі були викликані цим препаратом.

До цього, у розмові, коли чоловік сказав, що хоче мене залишити, він сказав, що взагалі ніколи не хотів дітей. Я навіть зраділа цьому, адже я теж особливо не хочу, заради нього старалася. Але він все одно на своєму стоїть: хоче поїхати без мене.

От я й не можу зрозуміти: за що мене кидають? За те, що все життя жила за його правилами і лише один раз оступилася з ревнощами?

До речі, я переборола себе і вибачилася перед його співробітницею (для інформації: у неї сімейне життя не залагодилося, з чоловіком зі своїм живе погано) за свою ревність.

Я не хочу, щоб він мене кидав, я готова покинути наш будинок і перебиратися з місця на місце разом із ним, але він відмовчується. Що зараз коїться?

Не сварю його, намагаюся частіше посміхатися, роблю так, щоб удома він відчував себе так само затишно і спокійно, як до ревнощів. Але він змінився: не посміхається і не говорить зі мною, хоча інтим тепер набагато частіше. Нічого не розумію. Що на мене чекає?

Related Post

Зараз навіть радий, що з нею нічого не вийшло “- повчальна історія від нашого читачаЗараз навіть радий, що з нею нічого не вийшло “- повчальна історія від нашого читача

Моя історія максимально банальна. Закохався я в інституті в дівчину. Вона була головною красунею курсу. Завжди ходила з високо піднятою головою. До такої, як зазвичай кажуть, на кривій козі не

Чому чоловік лебезить перед сторонніми, а вдома перетворюється на зовсім іншу людинуЧому чоловік лебезить перед сторонніми, а вдома перетворюється на зовсім іншу людину

Михайло приходить на допомогу всім, хто попросить. Знайомих він просто катає на машині, довозить до аеропорту або додому. Йому не завжди в той самий бік, але Мишко ніколи не відмовляє

Євген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнутиЄвген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнути

Жили-були Євген і Людмила, все з виду у них добре було: облаштований будинок, непогані роботи, хороші дітки (син і дочка). Всі хто знав цю родину, прямо в захваті від неї