Чоловік став добропорядним сім’янином, і я його розлюбила

Ми з чоловіком прожили десять років. Йому зараз 40, а мені 31 рік. У нас двоє дітей. Коли ми почали жити разом, чоловік був казановою, любив фліртувати з дівчатами і зустрічатися з друзями. Була навіть зрада з його боку. Я часто після цього йшла, але все одно поверталася.

Він постійно вибачався і просив не розлучатися. Зараз чоловік змінився. Він серйозний, господарський сім’янин. Але мені вже не потрібна наша сім’я. Я втомилася від його контролю. Він весь час запитує про те, де я була і з ким. По-моєму, я його вже не люблю. Мені дуже добре одній з дітьми.

Ольга, 31 рік. Порада від псіхолога.
Ольга, з вашого листа не зовсім зрозуміле питання. Чого ж ви хочете? Розлучитися з чоловіком? Розібратися в своїх почуттях? Зберегти шлюб?

Ваш чоловік перестав вам подобатися після того, як став серйозним, господарським сім’янином? Ви вважаєте, що усвідомлено виходили заміж за гуляку, що любить фліртувати з дівчатами? Можливо, на підсвідомому рівні цей образ вас приваблює більше, ніж образ доброчесного чоловіка? Якщо це так, як думаєте, в чому причина?

Цікавився чи чоловік раніше вашим життям? Питав вас про те, де ви були і що робили? Якщо так, вам це було так само неприємно, як зараз? Вам комфортно конкретно без вашого чоловіка або взагалі без будь-якого чоловічої уваги?

Можливо, відповідаючи на ці питання, ви зможете краще зрозуміти себе.

You cannot copy content of this page