Чоловік вірить пліткам, що я йому зраджую

Ми одружені 9 років, двоє дітей, завжди жили душа в душу. І тут раптом до чоловіка доходять брехливі плітки, що я йому зраджую. Поширюють їх його мати і кілька «друзів».

Чоловік їм беззастережно вірить, мене слухати не хоче. Погіршує ситуацію й те, що перша дружина йому зраджувала. Зараз він пішов з дому на кілька днів – «все обдумати і прийняти рішення». Дітям я говорю, що тато на роботі. Допоможіть зрозуміти, що робити! Сил немає, душа розривається.

Ганна, 34 роки. Порада від психолога.
Ганно, ситуація, в якій ви опинилися, і правда не найпростіша, але, зрозуміло, не безвихідна. Перша дружина вашого чоловіка йому зраджувала, що обернулося для нього якщо не травмою, то вже точно неприємними спогадами, що значно ускладнює для нього ситуацію, що склалася. У чоловіка в житті вже був подібний досвід, який доставив йому масу неприємних переживань, і, судячи з його реакції, йому зараз дуже боляче.

Зраду дуже важко пережити будь-якій людині, а з огляду на, що перший шлюб розпався, можна припустити, що ваш чоловік так і не оговтався після нього. І тепер, коли виникли підозри, що відбувається те ж саме, ваш чоловік втрачений, зачеплений за живе, не знає, що робити.

Для того, щоб зібратися з думками, вашому чоловікові потрібен час. Очевидно, що він дорожить сім’єю, раз не став рвати відносини відразу, а взяв паузу, щоб подумати. Залежно від того, скільки років вашим дітям і як у вас в родині прийнято обговорювати те, що відбувається, ви самі можете прийняти рішення, що конкретно говорити їм про ситуацію. Але, звичайно, не варто робити ніяких гучних заяв, щоб не травмувати їх.

Зрозуміло, вам зараз вкрай неприємно і образливо: вас обмовили, а чоловік вам не повірив, але у вашій парі саме для нього зрада – хворе місце. Чому його мати і друзі налаштовані проти вас? Для чого їм вступати в змову і обмовляти на вас? Коли, після чого це почалося?

Ваша історія викликає дуже багато запитань. У своєму листі ви упустили важливий пласт, в якому можна було б знайти відповіді. Ви говорили з матір’ю чоловіка і його друзями? Якщо ні, спробуйте зробити це і дізнатися, навіщо вони так поступають. У вас завжди були погані відносини зі свекрухою? Якщо ні, то в який момент вона вирішила почати руйнувати сім’ю сина? Звідки взагалі народилася думка про зраду? Чому так багато людей залучені в ситуацію?

Ганно, ви хочете зберегти сім’ю, але для цього вам доведеться набратися терпіння. Вам належить вирішувати виниклу ситуацію не тільки з чоловіком, а й з усіма залученими, адже вони не зникнуть з вашого життя.

You cannot copy content of this page