fbpx

Чоловік втік від молодої коханки через 2 місяці, повернувся до дружини

Валін чоловік пішов коли йому виповнилося 45, а Валі 40. Вона його особливо ніколи і не кохала, але нажили за 20 років шлюбу і діток, і майна багато. Але він виявився справжнім чоловіком, нічого не взяв, тільки речі свої, допомагати обіцяв. Валя і не тримала його, знала що сама з усім впорається.

А вчора іду в магазин, бачу Валентина іде гарна така вся, важлива, а ззаду неї Сергій, з торбами та пакетами. Я привіталася, а потім думаю треба подзвонити до подруги уточнити, чи може мені привиділося. Дзвоню, Валя бере телефон і каже, так не здалося, вернувся, а я що, каже, а виганяти не  буду, най в домі буде мужчина. Я аж слиною вдавилася, пробачити таке.

Потім уже коли згодом з нею розговорилися, то вона пояснила, що він пішов, побув там 2 місяці і сам втік, а Валя ще й не дуже хотіла впускати. Я кажу то поділись секретом, тисячі жінок до ворожок бігають, до психологів, а тут так просто взяв і вернувся.

Валя сміється, каже та дівчинка не бачила ще смаленого вовка. Вона йому і пиріжки, і пива свіженького і те, і се, а я що, Сергія свого не знаю чи що. Йому не вгодиш одним пиріжками, та і поки під дупу не дасиш, то і не встане за холодну воду не візьметься. Не витримала бідна.

А що, кажу, він прийшов, і що каже? А що каже, каже що набридло що до нього відносяться як до кришталевого, те важке не бери, а там застудишся, а те не їж воно шкідливо. Прийшов от додому, каже до своїх рідних стін, скучив за дітьми, внучкою. Я що, сваритися буду з ним?

Кажу йому, тоді заходь, я якраз вермішель швидкого приготування зробила, і на ринок треба бігти, хто мені сумки носитиме, а він лапки піджав, мало того що купив все що треба, то ще і такий тепер добрий, хоч до одного місця прикладай. Мені тепер, каже Валя ту дівчинку шкода, я то знаю що мій чоловік те іще щастя, а вона в чому винна?

Related Post

На 8-е березня я сама стелила в квартирі паркет, тому що чоловікові захотілося подивитися з друзями футбол і він «вже домовився»На 8-е березня я сама стелила в квартирі паркет, тому що чоловікові захотілося подивитися з друзями футбол і він «вже домовився»

Мені 25 років, одружена 9 місяців. Квартиру нам купили батьки, але чоловік ремонт робити не поспішає. Його потрібно постійно «стимулювати». На 8-е березня я сама стелила у квартирі паркет, тому

За безвідповідальну таку поведінку був обізван дружиною “ідіотом”. Мабуть виключно з жіночої cолідарності.За безвідповідальну таку поведінку був обізван дружиною “ідіотом”. Мабуть виключно з жіночої cолідарності.

Подруга дружини Вірочка непосильною працею заробивши грошей і сумлінно закічивши навчання курсів з водіння (якщо їх взагалі можна назвати навчальними), придбала собі новенький Фіат Пунто. Придбання “обмили”, фари і скло

Я не розумію поведінку своєї невістки, вона все робить так як хоче, при цьому прикидаєтьсяЯ не розумію поведінку своєї невістки, вона все робить так як хоче, при цьому прикидається

Моя невістка або просто корчить з себе недалеку, або дійсно такою є. Ну ось що ти зробиш. Їдемо на дачу, кажу поїхали, попрацюємо трішки, а там і м’яса якогось посмажимо.