Чоловік вважає, що я вдома на пенсії нічого не роблю і виганяє на роботу

З недавніх пір ми з чоловіком пенсіонери. Мені завжди здавалося, що в цей час у подружжя має бути повне порозуміння. Адже за плечима все життя, прожите разом. Займайся собі тим, що тобі до душі, і радій життю. Ні турбот, ні клопоту.

Але як я помилялася. Ось уже ніколи б не подумала, що власного чоловіка-пенсіонера виганятиму знову на роботу. Він мені не просто набрид своїми причіпками та вимогами.

Спочатку все йшло добре. Навіть більше, ніж добре. Я займалася будинком. А вільний від приготування час приділяла своїм улюбленим справам. Я плету мереживо, накидки на меблі. Для мене це найкращий відпочинок. У цей час я відновлююсь та отримую море позитивних емоцій.

У мого чоловіка немає ні хобі, ні будь-якого захоплення. Весь його інтерес зводиться до читання щоденних газет та перегляду політизованих передач. Я не маю щодо цього претензій. У кожної людини свої інтереси та захоплення. Про смаки, як кажуть, не сперечаються.

Поки він мене не чіпав, і я справлялася зі своїми обов’язками, все було чудово. Але йому раптом спало на думку, що я страждаю від ліні та почав висловлювати свої претензії. Причому не в коректній формі.

Значить, він займається корисною діяльністю, просиджуючи весь час за читанням газет та переглядом новин, а я, займаючись домашнім господарством, ледарю? Мені дуже цікаво, чи я одна така, яка опинилася в подібній ситуації? Чи маю ще подруги по нещастю?

Усі мої зусилля протистояти чоловікові закінчуються скандалами. І це відбувається практично щодня. Ось вийшла на заслужений відпочинок. Та я такого відпочинку нікому не забажаю. Краще на роботу ходити, ніж таке вислуховувати щодня.

Але сама я не збираюся шукати собі роботи. Кому нема чого робити вдома, нехай той і крокує працювати. Я так і сказала чоловіку, що якщо не хоче на старість років отримати розлучення, то нехай вирушає працювати або змінить свою поведінку.

Чому я маю жертвувати своїми бажаннями? Адже я йому не заважаю проводити час, як він хоче. З’явився нарешті вільний час за стільки років життя, а він труїть мені все.

 

Related Post

Чоловік пішов до коханки … а мені все одноЧоловік пішов до коханки … а мені все одно

На цьому тижні завершили шлюборозлучний процес. Ситуація проста – любов пішла, а натомість нічого. Разом були майже 6 років. За цей час ні дітьми ні спільним майном не обзавелися. З

В нашу квартиру у окупованому місті заселилися орки. Краще б вона згорілаВ нашу квартиру у окупованому місті заселилися орки. Краще б вона згоріла

Ми відтягували евакуацію як могли. Точніше навіть сказати, що відтягувала я. Чоловік просив мене їхати з дітьми, я ж боялася загубитися і розділися посеред війни. Він відмовлявся їхати і кидати

Я дійсно збожеволіла від закоханості в сусідського хлопчика років 14 на вигляд. Мені самій 25Я дійсно збожеволіла від закоханості в сусідського хлопчика років 14 на вигляд. Мені самій 25

Напевно, багато хто вважатиме мене дурною. Саме тому я не можу поділитись цим лише на анонімно. Я дійсно збожеволіла від закоханості в сусідського хлопчика років 14 на вигляд. Мені самій