Чоловік заперечує зраду, але я дізналася правду від його коханки

Виявила, що у чоловіка в соціальних мережах з’явився дивний друг. Почала з’ясовувати і зрозуміла, що це насправді молода жінка. У неї на сторінці написано, що вона любить мого чоловіка, багато його фотографій. Але він інтимний зв’язок з нею заперечує. Стверджує, що просто допоміг цій жінці і вона неправильно зрозуміла його допомогу.

Йому подобалася її увага, її закоханість. Але між ними нічого не було. Однак мені вдалося з нею зв’язатися, і вона розповіла в подробицях, що, скільки і де у них було. До сих пір не сказала чоловікові, що знаю правду. Він зараз робить все, щоб налагодити наші відносини, каже, що любить і ніхто йому більше не потрібен, став ласкавим і ніжним, зраду обговорювати відмовляється. Якби зізнався, мені б було легше, пробачила б. Боюся розповідати, що з’ясувала, як було насправді, здається, що можу все зіпсувати. Що робити? Без правди далі жити важко. Думала – вляжеться само, але поки не можу йому повірити, а він все заперечує.

Ірина, 50 років. Порада від псхолога.
Ірина, ви пишете, що підозрюєте чоловіка в зраді. Ви дізналися за допомогою соціальних мереж версію коханки про те, що між ними було. Достовірної інформації у вас немає, є тільки здогадки і слова його подруги, яка у всьому зізналася. Ви не впевнені, чи потрібно обговорювати з чоловіком його можливу невірність, хоча постійно про неї думаєте і це не дає вам спокою.

Я б порекомендувала поміркувати про те, чого ви боїтеся насправді. Здається, вас лякає будь-який варіант вирішення конфлікту. Якщо чоловік не зраджував, то тоді виявиться, що ви звинуватили його марно, а якщо зраджував, то потрібно буде щось робити з цим. Або прощати чоловіка, чи ні.

Але в будь-якому випадку доведеться взяти на себе відповідальність за своє рішення. А зробити це неможливо, поки ви не дізнаєтеся всю правду. Адже ви самі пишете, що без нею жити важко.

You cannot copy content of this page