Чоловіки одружуються для того, щоб будо кому прати і готувати, я так вважала до 40 років

Заміж після сорока років…

До заміжжя я завжди ставилася зі скепсисом. Великим скепсисом, варто зізнатися. Невдалий шлюб моєї мами і сестри, швидше за все, наклав відбиток на мої погляди на життя в цілому і на інститут шлюбу зокрема.

Я до останнього була впевнена, що шлюб потрібен швидше чоловікам, ніж жінкам. Так, так, так … є, звичайно, певний відсоток жінок, які мріють вискочити заміж раніше, але все ж чоловікам шлюб більше потрібен, ніж жінкам.

Я до сих пір вважаю, що значна частина чоловіків хоче обзавестися красивою і дурною дружиною, яка буде прати, прасувати, доглядати і порошинки здувати. Такий собі варіант безкоштовної домогосподарки з приємним бонусом.

Куди подінеться жінка з дитиною або двома дітьми після декількох років перебування в декреті? Ясно, що нікуди … І будуть терпіти витівки чоловіків. Ідуть або найвідчайдушніші, або ті, хто просто вже не може так далі жити.

Сама я вийшла заміж після сорока років. Мені зараз 41. Уже рік у шлюбі. Але наш шлюб більше схожий на ділове співробітництво. Ролі чітко прописані, ніхто нікого не тиранить. Ясна річ, доводиться йти на поступки, але це не шлюб  “по зальоту” або бажання “скоріше вискочити аби за кого”.

Я анітрохи не шкодую, що вийшла так пізно заміж. Можна все життя шукати ту саму людину, але так і не знайти.

Related Post

Коли Миколка захворів і йому знадобилося переливання крові, дружина розповіла чоловікові, що син йому не ріднийКоли Миколка захворів і йому знадобилося переливання крові, дружина розповіла чоловікові, що син йому не рідний

Моя подруга жила щасливим сімейним життям. Вони з чоловіком виховували прекрасного синочка. І ось коли синові виповнилося сім років, він сильно захворів, і було потрібно переливання крові. У подруги і

Непросте завдання для програміста: пошук підходящої дівчиниНепросте завдання для програміста: пошук підходящої дівчини

Мені 26. Працюю програмістом. Займався різними спорами: Допилювання ігрових движків, веб-програмуванням, прикладним програмуванням. Є свої репозиторії на Гітхабі. Зараз навіть не шукаю клієнтів. Вони самі мене знаходять. Заробляю дуже непогано.

Надія завагітніла у лісі від одруженого чоловіка…Надія завагітніла у лісі від одруженого чоловіка…

Що відбувається з жінкою, коли вона дізнається про те, що вагітна? У жінок різна реакція. Якщо є чоловік, то і страху немає перед майбутнім. А якщо без чоловіка і вийшло

facebook