fbpx

Чи це доля, чи моя дурість?

Мені 21 рік, у мене вже гарна робота, налагоджене особисте життя. Живу з хлопцем уже рік і 7 або 8 місяців, не так важливо. Знайома з його батьками, він із моїми. Мама від нього божеволіє. Порядний, вихований, правильний, веселий, товариський. Загалом повний комплект. Мені допомагає, готувати не обламується, заробляє. Що ще сказати — мрія. Мусульманин, але без фанатизму: одягаюся, як хочу, фарбуюся, заборон не знаю ні в чому, та і його батьки мене прийняли.

Є одне “але”: від нього емоцій захоплення та інших милих дурниць я не бачу. Кажуть, треба вірити вчинкам, а не словам, тож вчинки є гарні, чоловічі, але мені не вистачає саме слів ніжності. Дурна я, мабуть.

І ось одного разу я його дістала (якщо чесно не вперше, і характер у мене огидний, але він терпить мене). Виїхав він до друзів, мене не попередив. Я перебила весь посуд, і пішла з піснею в ніч в нікуди (живу я в цьому місті всього 3 роки, друзів якось не знайшла, все-таки сім’я, живемо разом, робота постійно – ніколи, загалом, було).

І йду я, значить, містом, зупиняється машина і вискакує звідти мій давній приятель (перша людина, з ким я спілкувалася в цьому місті, потім я почала жити у відносинах і обрубала кінці), а з цим приятелем брат, з яким нас пов’язували деякий час тепліші відносини, ніж приятельські. На нього, виявляється, різко нахлинули колишні (яких, на мою думку, не було) почуття. Букет квітів, увага, ті слова, за якими я так сумувала – загалом попливла я. Як дурна малолітка. Але в руках себе тримала.

Посиділи на лавці, побалакали (нікого інтиму, поцілунків та іншого) з ним і пішла я додому. Квіти, звичайно, не взяла – офігенські квіти до речі були. А у вухах досі всі його слова про золоті гори. Розумію, що все це брехня і він повний придурок, і баб голих щоночі на даху машини катає, і погань всяку любить і взагалі мамин синок насправді. Загалом, огидний персонаж. Але мене так тягне до нього, ні, не фізично. Морально. Від нього я почула: «Це не твоє життя з ним, я ж тебе знаю, ти така божевільна, як я».

І все звалилося. Я ж так старанно вмовляла себе, що я така мила, домашня і мій чоловік найкращий. І тепер не можу зрозуміти: це туга за ласкавими словами чи я живу «не зі своєю» людиною, а мій тип якраз ось такі відморозки, чиїм словам вірити не можна. Чи це доля, чи моя дурість?

 

Related Post

Мені 33, холостяк, без досвіду відносинМені 33, холостяк, без досвіду відносин

Мені вже за 30, діра в любові. Подобався дівчатам тільки схоже в дитинстві, так яким там дівчатам, дівчаткам, років так до 11. Тоді в дитинстві завжди пробував домінувати, бився не

Мені здається, він грається зі мною, з моїми почуттямиМені здається, він грається зі мною, з моїми почуттями

Рік тому я познайомилася з одним чоловіком. На початку уваги не звернула на нього, потім я стала його часто бачити на роботі, бо мав рахунок у нашому банку. Коли ми