Перейти до вмісту

Чи не шкода мені дружини, ні, не шкода, вона знає про всіх коханок

Чоловік покинув мене з 3 малюками на руках і поїхав жити до коханки. Бачте я набридла йому, я не доглядаю за собою, в салони не ходжу, нігті не фарбую.

Так, не фарбую, наче наявність лаку на нігтях змінить істинне відношення чоловіка до мене і до життя загалом. Я йому вірна була, ми 6 років прожили разом, і я навіть думки про іншого чоловіка собі не припускала, не говорячи вже про флірт чи тимпаче зраду.

Добре що мав мама опинилася поряд в такий момент. Вона вийшла на пенсію і почала дивитися за дітьми, відправила мене на роботу. Там я познайомилася з директором і він відразу на мене запав.

Незважаючи на пологи я гарно виглядала, і дійсно загадавши слова колишнього пішла в салон, це прилади мені впевненості в собі. Директор одружений чоловік, тепер і мені доведеться приміряти на себе шкуру коханки.

Але він обіцяє купити мені квартиру, машину, знайти хорошу няню, переписати на мене покупки, зарплату гарну, подарунки, відпустку. Я розумію що по відношенню до дітей я чиню нечесно, бо поки вони будуть з моєю матір’ю я буду відпочивати, але чи краще було б якби я цей час гарувала як кінь на ту саму квартиру і отримувала б копійки, а так мої діти будуть мати все що схочуть.

Чи не шкода мені дружини, ні, не шкода, вона знає про всіх коханок, сама має не одного хлопчика в запасі, у них не сім’я, а так собі, діловий союз, всім добре. А якщо чоловік готовий для мене на такі трати я вчинки так будь ласка, я ж не проти, а мої діти, думаю, мене простять.