Чисто теоретично я могла б повернути чоловіка в сім’ю за лічені дні

Працюю психологом. Є в мене 2 такі клієнтки, через яких я просто спати не можу. Словом, ділять вони одного і того ж чоловіка. Першою до мене прийшла коханка. Я відразу розмежувала їй все, показала як це не добре брати чуже, але вона переконала мене, що в них все серйозно.

Я займалася практиками і сеансами з цією жінкою майже рік. І в результаті чоловік таки пішов до неї. А потім, як виявилося, до мене слізно просилася жінка, яка і є тією самою “жабою-дружиною”, яку покинув Стас. Стас – об’єкт їхньої любові.

Так от, ця коханка, стала мені майже як подруга, вже телефонувала щодня, я бачила що вона робить успіхи, він не тільки покинув жінку, але і став таким милим до Міли, що просто, здавалося б, тільки в фільмах таке буває.

Аж тут намалювала я ця жінка, дала хороший аванс, який я витратила на погашення іпотеки. Таких грошей мені за 2-3 місяці не заробити.

Я пообіцяла допомогти. Так от, тепер справа совісті. Гроші чи лікарська етика? Які норми моралі кажуть що викривати чужі секрети це добре?

А з іншого боку, які норми моралі кажуть, що покривати коханців це добре? Заплуталася. Чисто теоретично я могла б повернути чоловіка в сім’ю за лічені дні, адже це не так коханка його до себе прив’язана, як подіяли мої “фішки”, мої “секретики”.

З іншого боку, могла б розповісти Мілі про те, що жінка задумала і яким чином хоче повернути Стаса.

Тепер питаю поради в чужої людини,хто може, підкажіть, що вибрати, нечесні гроші, чи правду яка зруйнує мою кар’єру?

Related Post

Дивні історії кохання, які здатні навчити мудростіДивні історії кохання, які здатні навчити мудрості

Зі мною в класі вчилися хлопчик і дівчинка, які часто кепкували над усіма навколо. У якийсь момент вони почали спілкуватися тісніше, і з того моменту інакше, як «злісної парочкою», їх

Через сон вона наче просила моєї допомогиЧерез сон вона наче просила моєї допомоги

Вчора мені наснилося, що я читаю книгу і, в ній описувалося, як гуляю я по парку з одною досить інтелігентною і культурною на вигляд старенькою, і вона говорила мені про