Цінність жінки

Вранці в кафе замовила свій чай і спокійно готувалася до зустрічі, як тут увійшла вона. Жінка, одягнена помітно й зовсім не по своїм рокам. Відразу ж відчула флюїд дорогого парфуму, що йшов від неї. Її стильна зачіска була абсолютно білою і я раптом зрозуміла, що це не фарба, а сивина …

Жінку цю абсолютно не бентежило, вона озирнулася в пошуках місця і якийсь хлопець, ніби чортик з табакерки, раптом з’явився з нізвідки і посунув стілець, щоб їй зручніше було присісти. Вона обдарувала його такою посмішкою, що навіть у мене спітніли долоні. Здається, я спостерігала за всім з відкритим ротом.

Вона всього лише сіла за столик, а всі чоловіки в кафе вже помітили її, оглядали з ніг до голови. Про неї можна було сказати, що вона розкішна. Я і сама оглянула її з ніг до голови, зазначивши точену фігуру і чудово підібране вбрання. Помітила, як вона підморгнула якомусь дядечку років сорока! Через секунду він вже питав у неї, яку каву вона бажає…

Напевно, я вперше побачила, як працює це чаклунство. Проте прийшов час вирушити на зустріч і я занурилася в свої важливі справи. А ввечері пішла в гості до «свого» чоловіка, з яким у мене тільки-тільки почався роман. Вечірка обіцяла бути цікавою, оскільки мені потрібно було познайомитися з друзями Влада.

Ми працюємо з Владом в одному і тому ж агентстві, але він знаходиться в іншому відділі і «живе» в іншому офісі. Я придивлялася до нього довго: відповідальний, немолодий, але серйозний і, що відразу мене підкупило, галантний. У нас вже було кілька приємних побачень і парочка цікавих ночей. Влад здається мені ідеальним.

Атмосфера вечірки дійсно невимушена, я відчувала себе абсолютно у своїй тарілці. Поки Влад обговорював щось з хлопцями, я розговорилася з їхніми дружинами. У бесіді раптом спливло, що мій обранець вже був одружений, але розлучився, а до мене у нього були зовсім юні дівчата. Деяким тільки виповнилося вісімнадцять. Не можу сказати, що мене це стривожило, але я вирішила з Владом на цю тему поговорити.

Бесіда видалася буквально на наступний день. Я прямо запитала Влада – чи правда те, що говорять про нього друзі? І він сказав, що так. З цього моменту розмова перейшла в відверте русло. Влад не став соромитися і пояснив мені, що я гарна, розумна і красива жінка, але він все ж віддасть перевагу молодшій. Йому здавалося, що зі мною зможе змінитися, але, мабуть, це не так.

Він так і сказав, мовляв, з віком жінки стають менш привабливими. У них виходить термін придатності і тому йому більше подобаються молоденькі. Я сиділа з повним відчуттям того, що мене зараз просто поливають лайном. Тому припинила цю бесіду, попрощалася і пішла. Спочатку мені здавалося, що мене це турбує, занижує мою самооцінку, але потім згадала про жінку з ранкового кафе.

Я подумала. Адже мені всього тридцять п’ять! Так, я багато працюю, віддаю всі сили кар’єрі, але чи означає це, що я перетворилася на сіру мишу? Тоді я вирішила пройтися по бульвару. Оскільки я готувалася до побачення, то була у всеозброєнні. Чому б мені не посміхатися і не тримати голову високо? І що ви думаєте? Весь цей час я ловила зацікавлені погляди самих різних чоловіків. Будь здоровий, Влад!

You cannot copy content of this page