Дізнавшись, що я одружена, запитала, чи є в мене коханець. Я здивовано подивилася на неї і відповіла, що в мене є чоловік і дитина

Прочитала історію про почуття страху перед кредиторами і хочу розповісти схожу історію. Минулого року до нас на роботу прийшла дівчина. Мені вона одразу не сподобалася, але вона обрала у подруги саме мене.

Я делікатно відмовчувалась, коли вона розпитувала про мене, про особисте життя, про хлопців. Дізнавшись, що я одружена, запитала, чи є в мене коханець. Я здивовано подивилася на неї і відповіла, що в мене є чоловік і дитина. Юля закотила очі і сказала, що я не сучасна.

Поведінка в неї була дуже зухвала і розв’язна, мабуть, вона хотіла всім нам показати, наскільки вища за всіх нас. Відмінний манікюр, модно одягнена, завжди з грошима, все це вона виставляла як досягнення та вміння жити.

Розповідала, що зустрічається із багатим хлопцем, щороку відпочиває на дорогих курортах, навіть на островах була. Ніхто в офісі не став уточнювати на яких, всі намагалися триматися від неї якомога далі.

Її це засмучувало, тому вона, як липучка, пристала до мене. То на каву кличе, то ще кудись, а як тільки вийдемо, одразу починає розповідати, як любить її хлопець, і як вона ним командує. Навчала і мене не бути дурною, а завести коханця. Чоловік для дому та заробітку, а зустрічі на стороні – для душі.

Я перестала виходити з нею, відмовлялася, що зайнята. Після цього співробітниця демонстративно перестала зі мною розмовляти. Я була лише рада. Ніхто з нас не міг зрозуміти, як вона потрапила на роботу, адже нічого до ладу вона не вміла і не робила.

Якось увечері йдучи з роботи, вона сказала, що не буде її тиждень чи два, тому що летить з хлопцем на Балі. Ми ще посміялися, чи зможе вона знайти на карті це місце, бо вже давно переконалися в її розумових здібностях.

Але ні за тиждень, ні за два, на роботу ця Юля не вийшла, а потім з’ясувалося, що до нас її влаштувала її тітка, яка працює в нашій компанії бухгалтером.

Ніякого багатого хлопця в неї немає, а є маса боргів і кредитів, ось тітка й хотіла, щоб вона працювала, а вона, не віддаючи її зарплати, сама погашала б її кредити. Але Юлю такий варіант не влаштував і вона звільнилася, а нам сказала, що їде на відпочинок.

Ми раді, що вона більше не прийшла, колектив у нас дружний і вона була не до місця зі своїми розмовами. Ми при ній ніколи нічого не обговорювали, розуміючи, що то за людина. От тільки мені цікаво, як почуваються такі люди, коли брешуть і розуміють, що ніхто їм не вірить

Related Post

Гороскоп кохання на тиждень (29 березня-04 квітня). Поради кожному знаку Зодіаку для Ваших відносинГороскоп кохання на тиждень (29 березня-04 квітня). Поради кожному знаку Зодіаку для Ваших відносин

Овен 21.03 – 20.04 Деяка прохолодність в стосунках може насторожувати вас. Однак ви все ще можете змінити, тільки варто про це спокійно подумати. Постарайтеся знайти час для розмови по душам,

Я не могла, просто не витягувала сама все те що на мене звалилося, він був добримЯ не могла, просто не витягувала сама все те що на мене звалилося, він був добрим

Все життя мені не щастило на чоловіків, я тричі була заміжня, тому навіть не сподівалися вже що стану нарешті щасливою. Перший шлюб був більш ніж вдалий, але я овдовіла з

Як я стала коханкою одруженого чоловіка…Як я стала коханкою одруженого чоловіка…

Олена, 38 років. Струнка білявка, дітей немає, працює адміністратором в салоні краси. “Як я стала коханкою одруженого чоловіка? Мій чоловік – красень-чоловік – мене кинув, коли мені було 35 років.