ЦЕ EASY Життєві історії Для чого цій людині потрібні були стосунки всі ці 10 років? Проводити час разом?

Для чого цій людині потрібні були стосунки всі ці 10 років? Проводити час разом?

Десять років тому я дуже покохала чоловіка. Зараз мені 42 роки, а йому 45. Почуття були взаємними і через три місяці я сказала, що дуже хочу дитину від нього. Він сказав, що допоможе завжди, хоч би як склалося далі.

Я за пів року завагітніла, ми зустрічалися, все було добре. Він допомагав у всьому, а на етапі реєстрування батьківства він мені зло сказав, щоб я не ставила цих питань ніколи більше.

Я народила сина. У документах було написано, що я одинока мати. А тим часом ми продовжували стосунки. Він став дуже добре заробляти, бізнес пішов угору і він просто став змінюватися на очах. З’явилася якась зарозумілість, почуття влади, лідерства. Весь цей час він жив із мамою. Він давно розлучений, є дочка від першого шлюбу.

Ми зустрічалися, спілкувалися, а після декрету він запропонував мені працювати у нього на фірмі, але щоб не було пліток, тримати в таємниці наші стосунки. Тоді я не розуміла всього, так була закохана в нього. Дівчата та його неадекватна з ними поведінка мене вводила у стопор. Він утік у відділ, де сидить дівчина, а потім із захопленням і тремтячими руками розповідав мені, яка вона гарна.

У нас були сварки та нерозуміння. Але це були перші дзвіночки. Мене просто трясло від усього. Почали психози, пила заспокійливе, розмовляла з ним. Мені все здається, що я перебільшую його відповідь. А потім він добудував свою хату, але не переїжджав, так і жив із мамою.

Він почав приховувати, що ми маємо стосунки навіть від зовсім сторонніх людей, які будували його будинок. Хотів, щоб ніхто не знав, що я його дівчина, хоча вже 8 років були разом і була спільна дитина. А що ховати? Це ж просто робітники?

Син підріс, і він через 8 років вирішив сам його офіційно всиновити та дати батьківство. Навіть не знаю, що людина мала в голові. Він почав приховувати мене від усіх. Я була просто дівчиною, котра працює на його фірмі. У нас немає спільних друзів, ми проводили час лише вдвох чи із сином. Мама його сказала, що ми сіли йому на шию, і вона навіть не хоче знати онука, хоча ми навіть незнайомі з нею. До вагітності я купила за свої гроші квартиру та машину, ніколи не просила нічого. Він допомагав сам синові та мені. На фірмі я отримувала як і всі.

І ось зараз після 10 років стосунків, я просто зрозуміла, що стала ненавидіти цю людину за таке її ставлення. Це нагромадилося. Він соромився мене та сина, приховував усе. Синові вже 9 років і він став його виховувати на свій лад, казати йому: «ти ще малий, ти ніхто, не особистість». Син просто не хоче, щоб він до нас у гості приїжджав. Він і раніше мало приділяв йому часу. А хлопчик хороший, але дуже емоційний і він його давить своїм лідерством. Але він вважає, що має своє виховання.

Я розумію, що треба розривати ці стосунки та тікати, і розумію, що всі ці роки я терпіла і не розуміла багато. Для чого цій людині потрібні були стосунки всі ці 10 років? Проводити час разом?

Я так заплуталася у всьому і просто розумію, що мені вже не вилізти з цього і потрібна допомога психолога. Просто хочу почути думку збоку.

 

Related Post

Ми просто вирішили прийняти той факт, що більше Ірини Василівни для нас не існує. Чоловік підтримав моє рішення та сказав, що заблокує її номер телефону. Це рішення не дало мені жодного морального задоволення, але одне знала точно. Людей, які не можуть відповідати за свої слова, тим більше перед сином та онуками, потрібно просто видаляти зі свого життяМи просто вирішили прийняти той факт, що більше Ірини Василівни для нас не існує. Чоловік підтримав моє рішення та сказав, що заблокує її номер телефону. Це рішення не дало мені жодного морального задоволення, але одне знала точно. Людей, які не можуть відповідати за свої слова, тим більше перед сином та онуками, потрібно просто видаляти зі свого життя

З дитинства тато завжди вчив мене тримати слово перед іншими. Незважаючи на те, що сина у нього ніколи не було, я, його дочка, добре засвоїла цей урок. Не хочу хвалитися,