fbpx

До 40 років я думав, що вже й не одружуся зовсім… Але на День народження щось змінилося, наче якісь сили мене почули…

Я добре запам’ятав свій сороковий день народження. Це була субота. Звичайна субота, яка нічим не відрізнялася від будь-якої іншої суботи. Я заварив собі каву, дістав з холодильника заздалегідь куплений еклер і почав снідати.

Пам’ятаю, сиджу, потягують ароматну каву, а в голові крутиться думка: “так і помреш самотнім, так і помреш …”.

Навіть солодкий еклер не розігнав тугу.
Помив посуд. А в голові продовжувала крутитися думка “так і помреш самотнім …”

Мабуть це була та особлива святкова хандра, яка частенько відвідувала мене під Новий рік, Різдво і на травневі. Справитися з нудьгою мені завжди допомагала зміна діяльності. У свій день народження я вирішив порушити звичний ритуал і відмовився від невпинного перегляду чергового серіалу.

Плану не було, просто почистив зуби і відправився в сквер.
Вибрав лавку в тіні поруч з озером. І сидів. Нічого не робив – просто витріщався на качок. Скільки так просидів? Не знаю, напевно, пару годин. У себе прийшов від бурчання в животі. Захотілося їсти. Пішов до найближчого ларька з продажу хот-догів. За прилавком стояла симпатична панянка років двадцяти п’яти.

– Що візьмете?
– А можна вас взяти? – ???
– Ну якщо ви не проти, то може складете мені компанію, а то качки порядком набридли.

Дівчина засміялася. Зробила мені смачний хот-дог. І яке ж було моє здивування, коли на серветці побачив номер телефону.
Подзвонив. Взяла трубку та сама дівчина, яка зробила мені хот-дог.

До речі, ми і ввечері сиділи на тій лавці, на якій я провів першу половину дня. Тільки на цей раз я спілкувався з прекрасною продавщицею хот-догів.

Я зазвичай дуже мовчазний, але в той вечір з мене прямо сипалися анекдоти, кумедні випадки з життя і, звичайно, компліменти.

На наступний день ми знову зустрілися … і через день … Це було прекрасно. Мене ніхто не міг вивести зі стану перманентного коматозу. А ця дівчина змогла. І їй особливо навіть робити нічого не потрібно було.

До речі, пам’ятаєте я згадував, що на вигляд їй було років двадцять п’ять? Виявилося, що недавно вона відзначила свій тридцять другий день народження. Унікальна жінка … Як їй вдається виглядати так молодо? А може це гормони і любов? Все одно … Але так приємно тепер прокидатися вранці і бачити її)))

Related Post

Вадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машиніВадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машині

Дзвінок мобільного розірвав тишу на тисячу дрібних шматочків, тут же осіли на стіни. Він глянув на екран – її номер. Вдихнувши на повні груди, він відповів на дзвінок: – Алло.