Донька мого брата не повідомила родині про весілля, ще й додала, що не хоче ділити цей день з родиною

Почувши історію про те, що дівчині не потрібна дитина чоловіка від першого шлюбу, вирішила поділитися історією мого двоюрідного брата. Одружився Едік з жінкою з двома дітками. Старшому хлопчику Сашку майже три, а молодшій дівчинці Аліні півтора року. Жили дружно та щасливо, ще двох спільних дітей народили. Загалом, хороша, дружна сім’я, а головне всі щасливі.

Мій брат виховував усіх однаково, не поділяв на своїх та чужих. У школу з голочки одягали, велосипеди, мопеди, всім порівну. Дітки трохи підросли, так добрі люди швидко донесли Саші та Аліні, що тато в них не рідний. Ну, що ж поговорив брат із ними, пояснив, усе й заспокоїлося.

Ось минуло багато років. Сашку вже 27 років, а Аліні 25 з половинкою. Сім’я така сама дружна. Аліна брата коханим татом завжди називала, а він її батьковою донькою кликав. Брат мій дуже м’яка і добра людина, дітей своїх любить шалено. Ніколи брутального слова не сказав і не ділив дітей. А суть історії така.

Аліна вийшла заміж. Причому батьки дізналися про це від людей. Фото у соцмережах з’явилися, де вона з нареченим у весільній сукні та з кільцем на пальчику. Брат мій зателефонував їй, спитав: «Дочко, як же так? Ми ж теж хотіли приїхати, готувалися до весілля, гроші збирали, щоб усе, як годилося. Щоб танець на весіллі тата та доньки був».

А вона відповіла, що не хоче ділити цей день з батьками та родиною, тому не хоче їх бачити на весіллі. Ще сказала, що він не батько їй, щоб щось говорити. Неможливо передати біль, який застиг в очах брата. Все твердив: «за що так вона з ними вчинила?». Та й Алінина мама з гіпертонічним кризом лягла, ледь очухалися.

Наразі минуло пів року після цих подій. Аліна додому так і не приїхала. Навіть із Новим роком не привітала рідних. Не дзвонить, не пише. Говорить, що в неї тепер інша сім’я, і що вона їх усіх ненавидить. Ні з братами, ні із сестрою не спілкується. Нині вони вчаться жити без неї.

Не завжди виходить так, як ми хочемо. І не побувавши в чужій шкурі, не можна судити людину. Звичайно, бувають і нормальні діти, але іноді ось так встромляють ніж у спину рідних людей. Здебільшого чужі діти так і залишаються чужими.

Не в ранньому віці, так в зрілому, діти нагадують, що ви їм не батько чи не мати. І не приймати дитину чоловіка і говорити про це відкрито, це чесно. Краще, ніж лицемірити та обманювати, і себе, чоловіка та дитину.

Related Post

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і

Невдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався менеНевдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався мене

Закінчилися важкі, хворі відносини. Було лише одне бажання, лягти і не ворушитися, але я не могла собі цього дозволити. Два моїх сина від першого шлюбу не давали ні хвилини спокою.