Доню, ваші приїзди б’ють мені по кишені. Краще залишайтесь у себе, а я тут і сама впораюся

Мама живе у невеликому селі одна, в іншій області, за 300 кілометрів від того міста, в якому я навчалася та працюю. Відвідувати її завжди вважала своїм обов’язком. І хоча їздити по 300 км в один бік було накладно, все ж таки я намагалася приїжджати.

Звичайно, я не могла надовго приїжджати. Тим більше, що сама дорога займала чимало часу. Але іноді могла навіть на тиждень приїхати щось допомогти. Хоча в селі у мами завжди клопоту вистачає, всіх справ не переробиш.

Останнім часом ми з моїм хлопцем змогли приїжджати частіше. Причому вже не на пару днів, а на тиждень чи трохи більше. Востаннє взагалі приїхали на 20 днів.

І ми не були з порожніми руками, а привезли гостинці. І фруктів, і цукерок коробку, і гарний набір посуду. Хотіли порадувати, думали, що мати буде задоволена. Але вона ставилася до нас якось прохолодно. Коли ми виїжджали, мені здалося, що вона зраділа нашому від’їзду.

А ось позавчора я з нею розмовляла по телефону. І кажу їй, що у нас тут на роботі зараз доводиться відпустку брати власним коштом. Тому ми можемо до неї знову приїхати на якийсь час. У селі зараз точно є чим зайнятися.

Я думала, що вона буде тільки рада. Але у відповідь почула те, що явно почути не чекала:

«Доню, ваші приїзди б’ють мені по кишені. Краще залишайтесь у себе, а я тут і сама впораюся».

У результаті та наша розмова швидко зійшла нанівець. І тепер у мене зовсім немає бажання їй дзвонити. Хіба так можна чинити з рідною дочкою? Як мати може бути не рада, що до неї приїжджає її єдина дитина? — дивується Олександра.

Напевно, дівчину можна зрозуміти. Але можливо їй варто звернути більше уваги на слова матері, щоб краще розібратися в ситуації. Схоже, що крім фруктів та цукерок Олександра та її хлопець нічого не купують.

А отже, мамі-пенсіонерці доводиться тижнями годувати гостей власним коштом. Хоча і дочка, і її хлопець вже дорослі люди, які можуть самі себе забезпечувати.

А тому незадоволення матері можна зрозуміти. Хіба не так?

Related Post

Валерку засадили на 13 років. Він вийшов зовсім іншою людиноюВалерку засадили на 13 років. Він вийшов зовсім іншою людиною

Валерку засадили на 13 років. Він вийшов зовсім іншою людиною, зовсім. Перше що зробив – попрямував до Віти, його колишньої дружини. Саме він наполягав на розлученні коли дізнався, що йому