Дружина одягається як підліток

Моя дружина в 40 років одягається як наша дочка. Іноді мені здається, що у мене дві дочки-підлітка. Мені вона каже, що я старий буркотун, не розумію сучасної моди. А мені страшенно незручно і незатишно поряд з нею …

Веніамін, 42 роки
Коли поруч з 42-річним чоловіком з’являється жінка, що помітно відрізняється від нього по стилю одягу, поведінці, йому може здатися, що вони не підходять одне одному, що вони не пара, як кажуть в народі. Немов він, колишній, уже недоречний, не любить, його відкидають і кидають. Він задається питанням: а партнери ми як і раніше? Разом ми?

Відчуття покинутості підсилює той факт, що дружина і дочка, одягаючись однаково, як ніби «дружать проти вас», Веніамін, їм добре разом без третього зайвого. А ви залишаєтеся на самоті. Це ставить під сумнів сам сенс існування пари і взаємодії в ній. Тому ви і перестали ходити в гості, театр або кудись ще.

Я б запропонувала поговорити з дружиною. Але не про те, що вона не так виглядає. А про те, що вам самотньо, ви потребуєте в ній як в людині, яка наповнює ваше існування сенсом. Є й інше: схоже, що у неї є власні потреби, які вона реалізує таким екстравагантним способом. Можливо, їй важко прийняти вікові зміни в собі самій. І чомусь їй зараз набагато важливіше підтримувати тісніший контакт з дочкою, а не з чоловіком.

Допускаю, що вона переживає кризу материнства – її дочка скоро упорхне з гнізда, і тому зараз всі засоби хороші, можна навіть впасти на час в дитинство, аби не розлучатися з нею. Тут варто було б не лаятися, а з’ясовувати причину. Якщо вам вдасться говорити про головне, а не про те, що на поверхні, то великі шанси, що ви розберетеся з непростим періодом в шлюбі.

Related Post

Домовик проявився відразу і у всій красі !!! Ні, він не приходив у гості як той, перший, «рідний» домовик. Цей явно був «чужим»Домовик проявився відразу і у всій красі !!! Ні, він не приходив у гості як той, перший, «рідний» домовик. Цей явно був «чужим»

За моїми багаторічними спостереженнями, люди чітко діляться на дві групи. Одні вірять в домовиків і розповідають про зустрічі з ними, інші категорично заперечують – все це нісенітниця на пісному маслі.

ТОП-3 дивовижних історій про кохання, які почалися зі шкільної лавиТОП-3 дивовижних історій про кохання, які почалися зі шкільної лави

Коли був ще хлопчаком років 16, познайомився з майбутньою дружиною. Йшов зі шкільної дискотеки, 11 години вечора. Дорога до будинку у мене забирала хвилин 10 від сили, але вирішив я

Чоловік сказав дружині, що вона вже не молода красуня, геніальна відповідь жінкиЧоловік сказав дружині, що вона вже не молода красуня, геніальна відповідь жінки

30 років шлюбу – це термін. Але саме в цей день дружина почула слова, які заподіяли їй біль. Чоловік вважав, що гідний кращої долі, ніж ділити ложе з 53-річною жінкою.

facebook