Дружина просто зрадила мені, незважаючи на нашого сина

Напевно ніхто не думає на початку подружнього життя про кінець, а варто було б так вважаю тепер я. До моменту подачі заяви до суду до останнього вважав що все налагодиться. То відкладемо, то помиримося. Ці гойдалки тривали довгий час.

Дружина все таки зважилася і подала заяву, і все начебто нічого але до судового наказу дізнаюся що вона мені зраджує. У цей момент я і зрозумів все. Від інших чув мені зрадили я розлучився тільки й все.

Я відчував себе настільки опустошонним що неможу встати з ліжка. Час минав з кожним днем ​​ставало тільки важче. Ці 5 днів були кошмаром. Схуд на 5кг. Також на замітку кому треба схуднути. Жартую, звісно. На шостий день такий-же як всі попередні мені стало гірше я загнав себе в таку діпрессію з якої думав не виберуся. Що сталося далі диво.

Подзвонила дружина щоб я взяв дитину. Це і був перелом моєї свідомості. Я встав з ліжка став шомкатся туди сюди знову сів. Думка про дитину недовала спокою, став роздумувати, минуле ж не повернеш і з дружиною теж жити не зможу, навіщо тоді страждати. Що було далі, абсолютно виснажений я дещо як одягнувся і пішов в гараж закурив сигарету і стояв біля штанги і гантелей.

Мені знадобилося 5 хвилин щоб змінити мислення саме заради сина якого я повинен виховати як гідного чоловіка. І як така розмазня може зробити це. Зняв куртку і взявся за гриф і почав піднімати, маленька вага здавалася тонною в такому стані, після кількох повторень паморочилося в голові, я знову говорив собі чому ні давай поки не впадеш і я впав.

Піднявшись знову взявся за штангу і знову до знемоги. Я дихав як кінь , думав кінець, виявилося це тільки початок. Не вистачало повітря, ось чого мені не вистачало. Голова стала прояснюватися.

З напливом емоцій я знову брався за снаряди, тільки думав уже про інше як далеко я можу зайти. Мене захлеснув азарт, намагався через силу. Все стало навколо змінюватися, як тільки подумав я зателефонувати колишній щоб взяти дитину відразу набирав і дзвонив. Навіть уявити не міг себе таким.

Теперь кожен день намагаюся проводити час з дитиною, чого не робив так раніше і відчув абсолютно нові емоції на його обличчі. Хочу сказати в кожному з нас є цей стрижень, головне його тренувати. Шукайте мотивацію в собі, не в подарунках грошах і інший мішури. Змініть мислення і все навколо вас зміниться в кращу сторону.

You cannot copy content of this page