fbpx

Думала стара баба хотіла нас посварити, а вона врятувала мене

6 років назад мій коханий чоловік зробив мені пропозицію, і я погодилася стати його жінкою. Ми жили нормально, як всі, часом сварилися, часом мирилися, така середньостатистична сім’я.

Зовсім недавно ми обидва почали звертати увагу на те, що наші почуття згасають. Саме тоді вперше ми заговорили про те, що потрібно щось робити. Ніякі розмови, психологи, ігри для зближення не діяли. А коли я звернулася за порадою до бабусі чоловіка, вона сказала що прихворіла і до батечка просила мене приїхати на 2 тижні.

Я розуміла що на очах в мене руйнується сім’я, але нічого не могла вдіяти. Поки я б їздила по бабусям, він 10 разів завів би собі коханку. Але я помилялася.

Приїхавши до бабусі я зрозуміла, що ніяка вона не хвора, ми сіли за стіл, я запитала навіщо ця комедія. Вона пояснила, що бачить сама що в сім’ї щось не так. Дитина доросла, тому перш за все вона порадила мені вийти на роботу і знайти свої інтереси. Я навіть не задумувалася про це, адже з головою поринула в турботи, будинок, приготування їжі і все інше, забула про себе, навіть можна сказати розгубила себе.

Досить швидко бабуся чоловіка вселила в мене набачений раніше ентузіазм. Тепер мені не просто потрібно було, а ще й хотілося піти на фітнес, вийти на роботу, зустрітися з подругами і все таке.

Тиждень у бабусі і я була як нова копійка. А що саме головне, це те, що чоловік так і не дізнався звідки віє вітер.

Я так себе полюбила, перестала їсти шкідливу їжу наніч, навчилася доглядати за тілом та волоссям, а все завдяки 80 річній жінці.

Відносини поступово налагоджувалися, а ще, мені одна мудра особа сказала, що обов’язково треба проводити час разом і ставити себе на місце партнера. Тепер все добре, а якщо і стаються якісь негаразди, то я знаю кому дзвонити.

Related Post

Мій син як деревце з підрубаним коренем, тому що без татаМій син як деревце з підрубаним коренем, тому що без тата

«Мама, тато, я – щаслива сім’я!» – щоразу, коли ми з сином зустрічаємо цей сюжет в його дитячих книгах, ентузіазм в моєму голосі пропадає. Фарби, дзвін, іскри радості від спілкування

Жінка постарше – моя перша любов… З тих пір часто задивляюся на тих хто старше за менеЖінка постарше – моя перша любов… З тих пір часто задивляюся на тих хто старше за мене

Навчався в десятому класі. Планував на Новий рік з друзями поїхати в Київ на кілька днів. Ще навесні батьки сказали, що не дадуть мені грошей на поїздку. А гроші для

facebook