Хлопець зрадив мені з 17-річною сестрою однокласниці на весіллі. Чи варто пробачати йому?

Ми у стосунках майже 4 роки, знайомі майже 9 років. Мені 23, йому 26. Він був одружений 1,5 року, я була у стосунках 5 років. Як тільки розлучилася зі своїм молодим чоловіком, він пішов від дружини до мене.

Днями ми гуляли на весіллі моєї однокласниці, вона має молодшу сестру 17 років. Всі напилися, ми посварилися. Загалом він поводився дуже нахабно і відкрито фліртувати з сестрою однокласниці. Такої поведінки з його боку я ніколи не бачила.

Це все відбувалося у присутності наших друзів, я просто не знала, куди себе подіти, хотілося крізь землю провалитися. Коли всі пішли спати, вони лишилися вдвох і цілувалися. До цього він жодного разу не давав мені приводу засумніватися у ньому.

Вранці я нічого не підозрювала, а вони поводилися, як ні в чому не бувало, нахабно дивлячись мені в очі, і ми з ним знову посварилися. Про цей випадок мені розповіли “очевидці” подій.

Потім я просто поїхала додому, а вони поїхали гуляти, але свідки кажуть, що вже нічого не було між ними (поцілунків). Я знаю, вони не спали, просто був один поцілунок. Але я страшенно засмучена.

Вночі він прийшов до мене, плакав. Вранці вибачався. Я сказала, якщо він з нею не розбереться – я піду. Він не хотів, мовляв, маленька вона, може, закохалася, і щось погане зробить із собою.

В результаті вона сама його набрала. Він при мені сказав, що у нас сім’я, ​​він мене любить і не піде. Я йому пробачила на словах, але цілуватися з ним не хочу, не можу дивитись на його губи навіть.

Мені дуже погано (головою розумію, що то у нього було миттєве марення, але серце розбите, у душі порожньо). Він каже, що нехай це буде найгірше, що з нами траплялося, і якщо ми це переживемо, це лише зробить наші стосунки міцнішими.

Постійно прокручую цей момент у голові, плачу, не можу їсти. Ми разом, але в душі я пригнічена і самотня. Чи повториться це знову? Як вибачити, і чи варто?

Related Post

Коли я починала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком він був бездоганним, але пройшов час і виявилося, що він тиранКоли я починала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком він був бездоганним, але пройшов час і виявилося, що він тиран

Коли мені зустрівся мій майбутній чоловік, здавалося, що це любов з книг. Друга половинка, ідеальний збіг, феєрверки емоцій. Відбувалося все при досить трагічній події – важко вмирала моя бабуся, я

Я підсвідомо, відіграюся на коханому, за свій попередній невдалий досвід у сімейному життіЯ підсвідомо, відіграюся на коханому, за свій попередній невдалий досвід у сімейному житті

У 21 рік, вийшла заміж. Шалено закохалася в чоловіка старшого за мене на 8 років. Він тільки-но повернувся з в’язниці, а тут я, молода і наївна. Відносини розвивалися стрімко і

Дізналася, що батько зраджує мамі. Як краще вчинити: розповісти мамі або робити вигляд, що нічого не відбувається?Дізналася, що батько зраджує мамі. Як краще вчинити: розповісти мамі або робити вигляд, що нічого не відбувається?

Виховуємо з чоловіком 4-річну дочку. Вирішили, що з декрету на роботу повертатися не буду, а займуся доглядом за малям. Весь час ми, як найкращі подружки, проводимо разом. Між розвиваючими заняттями