fbpx

Хочу народити дитину для себе

Я у свої 45 років ще молода, вродлива, доглянута жінка, але сім’ї немає, дітей теж. Зате є люблячі батьки, подруга, брат та цікава робота. Для мене важлива самореалізація. Я отримую величезну насолоду від того, чим займаюся та від результату. У мене було кілька любовних романів, але я вважала, що зможу знайти кращого кандидата в чоловіки, гіднішого, ніж колишні. Але поки що не знайшла.

Мій начальник постійно надає мені знаки уваги. Він одружений. Є ще кілька співробітників, які б не проти ближче спілкуватися зі мною. Для себе я вирішила, що не заводитиму романи всередині своєї компанії. Мені не потрібна зіпсована репутація. Але їхнє залицяння підштовхнуло мене до однієї думки. Чому б не народити дитину для себе?

Я поставила собі таку мету. Насамперед мені вже давно хочеться бути мамою. Крім того, у мене є прекрасні батьки, які допоможуть з малюком, коли я працюватиму. Не треба буде сидіти у декреті. Це те, чого я боялася найбільше — залишитись без роботи та стати домогосподаркою. Ну і мій лікар постійно каже, що мені треба народити, інакше матимуть великі проблеми зі здоров’ям.

Саме з цієї причини я хочу звернутися до свого колишнього чоловіка. Я з ним сама розлучилася, бо шукала для себе найкращу партію. Але він мене дуже любив. І зараз вільний. Він добре виглядає, високий, освічений. Є, звісно, ​​і негативні сторони, але вони незначні. Мені хотілося бачити поряд чоловіка більш романтичного та забезпеченого, ніж мій колишній. Саме з цієї причини ми розлучилися. Але для батька моєї майбутньої дитини він би чудово підійшов.

Але, щиро кажучи, я не уявляю, як йому сказати про це? Може зателефонувати та все розповісти? Або запропонувати знову спілкуватися, сказати йому, що сумую та шкодую про наше розставання? А там як вийде? Може, я жорстоко роблю і до колишнього, і до своєї майбутньої дитини, обманюючи їх спочатку? Думаю що ні.

А може я хочу відновити стосунки зі своїм колишнім? Ми так довго жили разом, я звикла до нього, а зараз, можливо, дійсно шкодую, що не захотіла тоді продовження стосунків? Я заплуталася і сама не знаю. Але я маю мету. Я хочу дитину. Мабуть, не треба йому все одразу оголошувати. А подивитись на його реакцію? Можливо, в нього вже згасли почуття до мене. А я мріяла про те, чого вже немає.

Мені нестерпно соромно. Але я не маю часу чекати, або зараз у 45, або вже ніколи. Як він сприйме моє прохання, я не знаю. От думаю, як краще вчинити.

Related Post

Я думала що сама розумна, але технологічний прогрес виставив мене повною дурепою, як тепер вибачатися?Я думала що сама розумна, але технологічний прогрес виставив мене повною дурепою, як тепер вибачатися?

Одного разу ледь не стала жертвою своєї багатої фантазії. Я люблю свого чоловіка, але зовсім нещодавно у мене були до нього претензії щодо його спілкування з колишньою жінкою. Потім це

Чи погодитеся ви стати мамою для моєї дитиниЧи погодитеся ви стати мамою для моєї дитини

Люда уже давно мріяла стати матір’ю. На жаль, доля склалася так, що з коханим вона розлучилася ще в молоді роки, тож тепер у свої 29 боялася залишитися самою. Вона була