Хочу сказати дочці чоловіка (їй вже 14 років), щоб вона не дзвонила щодня, а хоча б раз на тиждень та вдень, коли він на роботі

Я переконалася, що колишніх дружин не буває. Мій чоловік розлучився зі своєю дружиною десять років тому, а за п’ять років зустрів мене. Були в нього романи, але одружився зі мною.

З колишньою дружиною у них спільна дитина, якою вона й намагається маніпулювати, дзвонить йому чи не щодня. То проблеми у школі у доньки, то нудьгує вона, то гроші потрібні. Жінка ніде не працює, у декретній відпустці з третьою дитиною.

Але особисте життя в неї так і не склалося, вона самотня. Другу дитину народила від співмешканця, а третю взагалі невідомо від кого.

Я не боюся, що чоловік поїде до неї. Якщо не повернувся одразу після їхнього розлучення, коли була лише своя дитина, то двоє чужих його точно зупинять. Але я вже не можу терпіти її присутність у нашому житті.

Просила чоловіка, щоб спілкувався тільки з донькою, не передавав гроші колишній дружині, бо вона тримає на них ще й чужих дітей. Достатньо того, що він платить аліменти (майже 10 тисяч) та одягає дочку.

На День народження дарує дорогі подарунки. Купив на Новий рік смартфон, а влітку – ноутбук. До коронавірусу один раз брали дівчинку із собою на море. Відпустку вона нам перевела, але я змирилася, адже не щороку це відбувається.

Виходить, що колишня дружина випрошує гроші для себе? Але мене це не влаштовує. А ще я думаю, що вона це робить спеціально, щоб у нас із чоловіком були сварки. Вона розуміє, що він не повернеться до неї, але їй хочеться, щоб і в нього не склалося сімейне життя.

Після великого чергового скандалу я сказала, що якщо він не припинить спілкуватися з нею, я зберу речі і поїду до своєї квартири. Тепер йому щодня дзвонить дочка і завжди вечорами, коли ми обидва вдома.

Це заважає нашому спілкуванню. Я розумію, що її налаштовує мати, але ж чоловік може обмежити контакти? Сказати дочці (їй вже 14 років), щоб вона дзвонила раз на тиждень та вдень, коли він на роботі.

Через таке тісне спілкування з колишньою сім’єю, я не наважуюся народжувати спільну дитину. Так йому й сказала

Related Post

Зрештою і я, і чоловік не змогли до кінця провести весілля, ми просто заснули в крісліЗрештою і я, і чоловік не змогли до кінця провести весілля, ми просто заснули в кріслі

З народження син завжди був із нами. Я і чоловік дбали про нього, займалися вихованням, як могли та вміли, любили його. Але коли він пішов у перший клас, усе змінилося.

На роботі завівся «колега», який доносив всі наші розмови директору, декілька людей мало не звільнили через це, тому ми просто вирішили його провчитиНа роботі завівся «колега», який доносив всі наші розмови директору, декілька людей мало не звільнили через це, тому ми просто вирішили його провчити

Людина-стукач. Пару років тому влаштувався працювати проектувальником. Невелика група: електрик, загальнобудівельник, старенький дядько по опаленню і водопроводу … нічого особливого, коротше. Потихеньку влився в колектив. І почав розповідати випадок з