fbpx

Хотіла збрехати що вагітна, а в результаті сама з дитиною лишилася, чи то карма, чи чудо?

Працюю лікарем, такого вже за свою практику надивилася, але це вперше. Прибігає до мене дівчина і до батечка просить, щоб я зробила їй УЗД і сказала що вона вагітна. Я звісно ж не погодилася, це підсудна справа, ще й фальсифікацію можуть дати.

Вона плаче, пояснює, дуже треба питання життя і смерті. Я б в іншому випадку на злочин не пішла, але вона дійсно виглядала дуже розчарованою і нервовою.

Кажу, що зроблю все, якщо треба в присутності її кавалера скажу що вона вагітна. Але довідку не дам, бо як виявиться що то брехня, то по голівці мене не погладять. Ну ось, домовилися ми на який час, я заздалегідь навіть відео одної з вагітних підготувала, прийшли вони.

Кавалер дійсно достойний, ну на перший вигляд так точно. От я і вирішила чомусь, що дівчина таким чином його до себе прив’язати вирішила. Але виявилося зовсім інше.

Коротше лягла вона, я спочатку хлопцю відео показала, що в неї 3-4 тиждень, як має бути. Він з кабінету вибіг мов ошпарений, а потім, кажу, давай хоч дійсно зроблю процедуру, адже не дешева вона у нас, а гроші заплочено. Почала робити, а у неї і справді 3 тиждень. А вона так здивувалась, каже їй сказали, що вона не завагітніє ніколи.

Я пораділа щиро, думаю ну от, і брехати не доведеться. А вона сумна. Вже вирішила розпитати у дівчини що ж сталося, таке чудо рідко буває, чого не радіє. А вона розповіла мені як познайомилася з Ромою, тим що вибіг тільки но.

А потім вирішила перевірити його, бо він так красиво співав про те що хоче сім’ю і дітей, а сам на ліво ходив. От тепер його істинне обличчя відкрилося. Не знаю чим керувалася дівчина, коли таке задумала, але в результаті дитину вона лишила. Така історія.

Related Post

Якщо за три роки ви не зважилися на шлюб, то 90% ймовірність, що не зважитеся вже ніколи. Я не кажу, що це погано, просто це так.Якщо за три роки ви не зважилися на шлюб, то 90% ймовірність, що не зважитеся вже ніколи. Я не кажу, що це погано, просто це так.

Якщо зустрічаєтеся 3 роки і більше … Пора розбігатися? Помітила, що всі подруги, які зустрічалися з чоловіками більш 3-х років, в результаті до заміжжя так і не добиралися. Я розумію,

Батюшка сказав, що якби та дівчина-квартирантка залишилася жити в квартирі, то бабуся б померлаБатюшка сказав, що якби та дівчина-квартирантка залишилася жити в квартирі, то бабуся б померла

Влітку, після смерті мого дідуся бабуся залишилася зовсім одна в двокімнатній квартирі. Пенсія у неї була маленька, тому бабуся вирішила здавати кімнату. Район, в якому жила бабуся, був хорошим, через

facebook