І ось уже вдруге він зібрав речі та пішов. А мені добре з одного боку — син грає, я відпочиваю, мене ніхто не смикає

Чоловік до весілля був душею компанії: добрий, дбайливий, загалом класний. Після весілля почав нудити гірше жінки у декреті: «ти мене не любиш, ти мене не хочеш, ти не приділяєш мені уваги, ти весь час на роботі», вийшла у декрет: «чому ми нікуди не ходимо?».

Зараз, наскільки я бачу, він не має ні інтересів, ні хобі. На період між вахтами він ходить за мною, як наш син, якому 1,3 року. Але син розуміє, коли мама втомилася та грає один, а тато ні!

Тато починає нити, що я не приділяю йому уваги, хоча буквально години 2 до цього ми були всі разом. Постійно виводить мене на конфлікт. Таке відчуття, що крім як сваркою, мою увагу він більше нічим не може привернути.

Втомилася вже від цього. Та ще й привід для ревнощів придумує постійно і ходить за мною, викликаючи на бій. На Різдво взагалі перегнув. Я точно знаю, що нічого поганого не сказала і приводу не дала для скандалу.

І ось уже вдруге він зібрав речі та пішов. А мені добре з одного боку — син грає, я відпочиваю, мене ніхто не смикає, з іншого боку сумніви, а чи справді потрібне розлучення. Скоро я вийду на роботу і що тоді?

Він мене на роботу пускати не буде, сказав: це дивлячись, у скільки ти будеш додому приходити, тобто якщо я затримаюся, чи буде скандал? Він проти мого навчання на магістратурі у виші, проти роботи, проти моїх спілкувань, проти всього, гроші він рахувати не вміє і проти, коли це роблю я.

Наприклад, документи треба зібрати, цього він теж не може, доводиться контролювати та перевіряти кожну його дію. Та й зараз і кредити платити треба, але і з ним жити втомилася, вірніше, втомилася від його постійної потреби уваги та обіцянок виправитись.

Одружені ми всього два роки, поводитися так почав через пару місяців після весілля, зустрічалися лише два місяці. Я вже шкодую, що так швидко погодилася вийти заміж за нього.

Related Post

Вкрали взуття в поїзді Укрзалізниці, і що тепер робити?Вкрали взуття в поїзді Укрзалізниці, і що тепер робити?

Їхала в відпустку до бабці. Як сказати у відпустку, скоріше на каторгу. Кожне літо когось туди відправляли на допомогу бабусі. Її я безмежно любила, але все її господарство, городи, свиней

Мама не прийде, бо бабуся їй сказала що вона нам не потрібна, подумав ЮркоМама не прийде, бо бабуся їй сказала що вона нам не потрібна, подумав Юрко

“Я перестала боротися з того дня, коли мама приходила і розказувала що ви з Танечкою тепер маєте нову маму. Протягом місяця вона приходила і розказувала як у вас справи, казала

Хлопець постійно ревнує, бо йому зраджували колишніХлопець постійно ревнує, бо йому зраджували колишні

Зустрічаємося чотири місяці, все добре, але мене дуже ображає недовіра мого хлопця. Каже, що не люблю його, підозрює, що спілкуюся з кимось ще. Працює вахтовим методом, і, коли він удома,