Ідемо винаймати квартиру у власних батьків, бо вони не хочуть допомагати

Моя дружина м’яко кажучи особа неделека. Але полюбив я її за те, що вона добра і щира. Ну не виходить у людини наперед прогнози робити, не вміє вона хитрувати, отака вона, яка є. Мої батьки мають 2 квартири, в одній живуть самі, іншу 2 кімнатну здають.

Ми перший час як одружилися жили в орендованій квартирці, потім дізналися гарну новину, що Женя вагітна. Тут закрутилося, УЗД, аналізи і інші проблеми. Намагалися почати збирати на своє, та де там.

Дружина категорично не хоче спілкуватися з моїми батьками. Каже, що вони безсовісні, раз ми такому скутному становищі, а вони навіть не можуть впустити сина з невісткою в квартиру.

Я – єдиний син, тому зрозуміло, що все перейде мені в спадок. Але Жена живе сьогоднішнім днем, тому не розуміє моїх батьків. Але ж і їм треба щось мати на старості років.

Я запропонував матері такий варіант, щоб вони нам квартиру здавали. А що, нам всеодно треба вже 2 кімнати,бо через кілька місяців народиться онучка. Мати здає квартиру за 5000 грн. Там гарний ремонт, покращене планування. Я запропонував що буду платити 4000 але обіцяв кошти давати в термін без прострочок.

Я ж розумію, що нам всеодно на орендованому доведеться тулитися, а так і гроші в сім’ю і ми не на вулиці. Та жінка моя, Женя взагалі від ідеї не може оговтатися, каже як так, що рідному сину квартиру в оренду здавати.

Мати не проти, каже і вам яка не яка допомага, і їй, начебто нормально, бо ж свої на квартирі і гроші будуть. Женя не розуміє. А я так думаю, що ми гроші будемо давати так як треба, бо зйомне житло менше не коштуватиме. А батьки майбутні бабуся і дідусь, вони ж всеодно за ті гроші будуть як не підгузки купляти, то речі для внучки. Мені здається це найкраще вирішення питання. Як ви думаєте?

Related Post

Моя бабуся попереджала подругу про дзеркало старої циганки, але вона не послухаласяМоя бабуся попереджала подругу про дзеркало старої циганки, але вона не послухалася

У мене до цих пір зберігається чорно-біла фотографія моєї бабусі з її сільськими подружками. На ній вони стоять біля колгоспного трактора з причепом, на якому лежить копиця сіна. Молоді, років

Колеги з театру наговорили про мене дурниць, через це я залишилася без роліКолеги з театру наговорили про мене дурниць, через це я залишилася без ролі

Минулого року зі мною погано вчинили мої товариші по службі, артисти нашого міського драматичного театру. Вже варто було б і забути, а все аж ніяк не виходить. Я молода актриса,