fbpx

Ідемо винаймати квартиру у власних батьків, бо вони не хочуть допомагати

Моя дружина м’яко кажучи особа неделека. Але полюбив я її за те, що вона добра і щира. Ну не виходить у людини наперед прогнози робити, не вміє вона хитрувати, отака вона, яка є. Мої батьки мають 2 квартири, в одній живуть самі, іншу 2 кімнатну здають.

Ми перший час як одружилися жили в орендованій квартирці, потім дізналися гарну новину, що Женя вагітна. Тут закрутилося, УЗД, аналізи і інші проблеми. Намагалися почати збирати на своє, та де там.

Дружина категорично не хоче спілкуватися з моїми батьками. Каже, що вони безсовісні, раз ми такому скутному становищі, а вони навіть не можуть впустити сина з невісткою в квартиру.

Я – єдиний син, тому зрозуміло, що все перейде мені в спадок. Але Жена живе сьогоднішнім днем, тому не розуміє моїх батьків. Але ж і їм треба щось мати на старості років.

Я запропонував матері такий варіант, щоб вони нам квартиру здавали. А що, нам всеодно треба вже 2 кімнати,бо через кілька місяців народиться онучка. Мати здає квартиру за 5000 грн. Там гарний ремонт, покращене планування. Я запропонував що буду платити 4000 але обіцяв кошти давати в термін без прострочок.

Я ж розумію, що нам всеодно на орендованому доведеться тулитися, а так і гроші в сім’ю і ми не на вулиці. Та жінка моя, Женя взагалі від ідеї не може оговтатися, каже як так, що рідному сину квартиру в оренду здавати.

Мати не проти, каже і вам яка не яка допомага, і їй, начебто нормально, бо ж свої на квартирі і гроші будуть. Женя не розуміє. А я так думаю, що ми гроші будемо давати так як треба, бо зйомне житло менше не коштуватиме. А батьки майбутні бабуся і дідусь, вони ж всеодно за ті гроші будуть як не підгузки купляти, то речі для внучки. Мені здається це найкраще вирішення питання. Як ви думаєте?

Related Post

Моє перше кохання закінчилося вагітністю: Помилка моєї молодості, ну або я так думала.Моє перше кохання закінчилося вагітністю: Помилка моєї молодості, ну або я так думала.

Хочу розповісти Вам одну історію з мого життя, яка перевернула все верх дном. Ще в підлітковому віці я закохалася в хлопця з двору. За вдачею своєю все життя була сірою

facebook