Розповів тільки, що у тебе Х6 і все, нічого такого не говорив…

Мені 37 років, незаміжня, дітей немає, працюю фінансистом, своя квартира, машина.

Останні відносини закінчилися півтора роки тому, я була мінусом в дисбалансі, плюс мене кинув, а потім одружився з іншою. Весь цей час,  я намагаюся змінюватися, займаюся в залі з тренером, поміняла повністю харчування, та й спосіб життя в цілому, схудла ще на 12 кг, зараз виглядаю краще, ніж 10 років тому.

Під час карантину зареєструвалася на Тіндері, збіглася пара з Антоном. Написав, запитав інстаграм, потім номер. Листування, дзвінки щовечора до ночі поки батарейка нерозряджається.

Через місяць інтенсивного спілкування і коли карантин трохи послабили, запропонував зустрітися, приїхав до мого дому. Високий, гарний, спортивний. Антон молодший за мене на 6 років, розлучений, дітей немає, живе з мамою, працює маркетологом.

Моя фінансова оцінка вище, любовна вище у нього. Прогулялися по річці, розмовляли про те про се. Він Онєгін швидше за все, про дівчат говорив, що побачить щиколотку або палець не такої форми або волосся на кінчиках посічені ну або якась дрібниця, відразу все, стоп, не подобається, не хочу.

Потім поки їхали на машині покататися, жартома чіпав мене за коліно, типу перевіряє ревнива я чи ні. Привіз до дому, не пускає, давай ще поговоримо, поспілкувалися ще трохи і я пішла додому. Зрозуміла, що я встряла, як в такого не закохатися, і навряд чи вийде його закохати, та й різниця у віці.

Після зустрічі писав, що ось мовляв скромний хлопець, ти мені сподобалася дуже, хотів до тебе приставати, але посоромився. І понеслося про секс, хочу тебе, довірся мені, ну таке всяке.

Потім дзвонить: «Я тобі сподобався? Невже ти не зрозуміла хочеш ти сексу зі мною чи ні? Ось чоловік за 8 секунд розуміє, жінка за 30 секунд». Сказала, що він мені дуже сподобався, і хочеться спілкуватися, дізнаватися його. Почав прям наполегливо питати хочу я сексу чи ні, відповіла, що я не знаю чесно, що близість на один-два рази це не моє, мені потрібні відносини, сім’я.

Спілкування продовжилося, він дзвонив вечорами, розмовляли годинами, один раз віртуально трапилося. Потім їх офіс відкрився, і він вийшов з удаленки, розповідав, що на днях чекає рішення керівництва про підвищення.

Як пише:
Він: на роботі жах що твориться, хочу до тебе приїхати
Я: приїжджай
Він: чекаєш?
Я: звичайно

Приїхав ввечері, вийшла, сидимо в машині розмовляємо, пішов дощ проливний, ні прогулятися, ні поїхати кудись, кличу додому чай попити.

Поки від машини до під’їзду бігли, промокли обидва до нитки, зайшли додому, каже «переодягайся давай дуй, мокра вся», поки переодягалася, заходжу в зал, дивлюся здивовано: він джинси зняв, «ну мокрі, нехай повисять на стільці, щоб висохли», у мене вдома немає нічого чоловічого, так і ходив весь вечір в футболці, шкарпетках і трусах.

Попили чай, подивився квартиру, як ремонт зроблений, то і се. Почав чіплятися, обіймати, цілувати, я взагалі не думала, що він у мене вдома виявиться, за природними причинами секс не стався, але було інше…

Через тиждень я подзвонила йому сама, розповів, що не хоче зараз ніякого спілкування, на роботі підвищили не його, загалом «сиджу вдома нікуди і нікого не хочу».

Минуло тижня 2 напевно, одного разу він відреагував на мою Сторіс в інст, почалося листування, він пив пиво з друзями, слово за слово, флірт, приїжджає, вино, секс неймовірний, сказала що закохалася.

Після цього мої Шипці і його арії жука: Наприклад, листуємося, флірт, пише все сьогодні приїду, а потім він зустріч або скасовує, або просто тупо не приїжджає, а вранці наступного дня пише, що було то і то, прошу вибачення не зміг.

Потім у нього захворіла мама, я запропонувала допомогти, він сказав просто приїжджай, приїхала, вийшов, сидимо в машині розмовляємо, подарувала брелок з номером його авто, поїхали прокотилися по місту, попросив покерувати, дала кермо, веде авто, бачу кайфує, очі горять.

Приїхали до його дому, обнялися і я поїхала. Увечері писав як доїхала, скидав посилання про машини, які хоче подивитися, щоб купити, обговорили.

Пишу:
Я: хотілося зовсім нема про машинах говорити
Він: Що таке?
Я: ну обніматися, цілуватися
Він: кидає посилання на ще одну авто

Зрозуміло.

Подумавши пару днів пишу йому:

Я: я багато думала, розумію, що нічого не вийде – у нас різні погляди, я не твоя і ти не моє, давай просто дружити?
Він: я згоден, давай.

Через якийсь час, де то тиждень тому це було, дзвонить і каже, що його до мене тягне, але ось він починає думати, а що далі і не знає. І мене питає а що далі? Кажу мене теж до тебе тягне, і я не знаю що далі, але хочу спробувати і дізнатися.

Він: мені потрібно подумати.

А місяць тому до мене в інстаграм додався його колега-друг Сашко, почав активно мені писати тільки зараз, після цієї розмови з Антоном. До цього писав на нейтральні теми, а ось вчора прям відвертий підкат пішов, я почала розпитувати звідки він мене знайшов , в результаті розповів, що вони з Антоном колеги і він “розповів тільки, що у тебе Х6 і все, нічого такого не говорив”.

Тоді я вже не витримала і написала Антону.

Я: твій друг знає, що ми спілкуємося?
Він: який?
Я: пам’ятаєш я говорила, що до мене додався?
Він: аааааа
Я: почав писати, не розумію, що він від мене хоче
Він: ну зрозуміло ж що хоче, все логічно ж

На питання про «спілкуємося» шланг.

Записую аудіо, що жорстокі ігри у вас хлопці, я і правда закохалася, а для тебе це була просто гра як виявилося.

Пише не розумію тебе, записує аудіо, що немає ніяких ігор, це його колега що і кому він пише він не знає. І мене не розуміє, що я хочу, то дружити і спілкуватися, то про відносини говорю. Записую, що хочу бути з ним, спробувати. Дзвонить.

Він: не розумію тебе, а що за фігня з дружбою?
Я: бачила, що відношення не виходять, думала зможу дружити, але зрозуміла що не зможу.
Він: так, мені не потрібні відносини, ось цей весь гимор відносин таке мені не треба. Мені потрібно прийти переспати і піти, а ось ці ось листування, підтримання вогню – це не моє. Після того, що ти сказала про почуття, я не можу так поступати з тобою. Коли щось клацнуло, і я не можу це включити, я хочу, але змусити себе не можу.

Він говорив, що шкодує, що секс трапився, що не хоче втрачати спілкування зі мною, і фізична близькість все зіпсувала, хоч і було круто, що така ситуація у нього вперше і він розгублений, і йому складно це все говорити, і йому на душі паршиво і звинувачує себе. Треба вирішувати, каже, що робити є 2 варіанти просто дружити або просто спати. Але ти не зможеш друге, ти хочеш більшого, а я цього тобі дати не можу. Давай дружити, просто спілкуватися?

Я сказала, що він ні в чому не винен, що не шкодую ні про що. Що так він має рацію, що просто спати не зможу, що є почуття і хочу більшого, тому дружити теж не зможу. Що краще зовсім не спілкуватися, а якщо будемо дружити, буде тільки гірше, «мені потрібно тебе розлюбити». Він почав говорити ще, що звинувачує себе за осад (мій) що залишився тепер, кажу що ніякої провини його немає, ніякого осаду немає, що він сказав все чесно і прямо, що ціную це дуже, що не любить і не полюбить, і що зі мною все в порядку буде.

Він: Точно?
Я точно. все прощаємося
Він добре
Я: пока
Він: Пока.

Здалося що здивовано як то, як ніби не хотів закінчувати розмову.

А сьогодні його колега-друг продовжує мені писати, каже, що хоче зустрітися зі мною з діловою пропозицією, просить номер телефону, не відповідаю нічого. Розумію, що з Сашком не треба спілкуватися і тим більше заводити будь-які справи.

 

You cannot copy content of this page