Коханка стверджує, що троє її дітей – від мене

Я одружений, і у мене є коханка, з якою періодично зустрічаємося 12 років. За цей час вона народила трьох дітей. Казала, що від мене, але я завжди знав, що це не так, – зробив тест ДНК. Моя жінка не здогадується, що я її перевірив.

Вона молода, хотіла влаштувати життя без мене, але не вийшло. Чоловіки її кидали, бо характер складний. Зате дітей вона дуже любить. Протягом останніх двох років ми стали спілкуватися частіше, я звалив на себе всю відповідальність за неї і дітей. Адже їй важко живеться, ніхто, крім мене, не допомагає, в тому числі і колишні партнери. Ось тільки вона поводиться дивно: то горнеться до мене, то віддаляється. Я, звичайно, набагато старше, може, в цьому справа, і все ж … Як поводитися? Який вибір зробити?

Валерій, 60 років. Порада від психолога.
Подібні запити неможливо обговорювати окремо від ситуації в цілому. Ви не пишете, які зобов’язання у вас перед іншими учасниками історії. Перед дружиною, коханкою, дітьми. Чи обговорювали ви їх народження? Хотіли цього? Обіцяли піклуватися про них? Вони вважають вас татом? Знають, що у вас є офіційна сім’я?

Незрозуміло, про який вибір йдеться. Якщо говорити про вашу поведінку, то вона повинна бути максимально коректною, але так варто вести себе не тільки з коханкою, а й з іншими людьми. Вважаю, що ви все ж маєте на увазі якісь внутрішні рішення і вчинки. Тут, знову ж таки, неясно, з чого ви вибираєте. Чи збираєтеся кинути коханку? Або розлучитися і жити з нею? Або залишити обох жінок і виїхати? Або вас все влаштовує і ви, навпаки, не хочете нічого міняти?

Ви описали в двох словах дуже непросту ситуацію, в якій хтось обов’язково буде страждати. Її потрібно обговорювати і опрацьовувати глибоко. Якщо стоїте на роздоріжжі і не можете прийняти рішення, а внутрішньо відчуваєте, що потрібно це зробити, підійдіть до питання максимально серйозно. Зверніться за консультацією до сімейного терапевта.

Від ваших вчинків залежить доля і щастя кількох людей. І якщо шлюб не відкритий і дружина не знає про існування коханки, ви одним словом можете зробити нещасними і її, і дітей з «офіційної сім’ї». Це несправедливо по відношенню до них. Постарайтеся зрозуміти, чого саме хочете і як вийти з ситуації таким чином, щоб не зробити боляче жінкам і дітям.

You cannot copy content of this page