Коханка стверджує, що троє її дітей – від мене

Я одружений, і у мене є коханка, з якою періодично зустрічаємося 12 років. За цей час вона народила трьох дітей. Казала, що від мене, але я завжди знав, що це не так, – зробив тест ДНК. Моя жінка не здогадується, що я її перевірив.

Вона молода, хотіла влаштувати життя без мене, але не вийшло. Чоловіки її кидали, бо характер складний. Зате дітей вона дуже любить. Протягом останніх двох років ми стали спілкуватися частіше, я звалив на себе всю відповідальність за неї і дітей. Адже їй важко живеться, ніхто, крім мене, не допомагає, в тому числі і колишні партнери. Ось тільки вона поводиться дивно: то горнеться до мене, то віддаляється. Я, звичайно, набагато старше, може, в цьому справа, і все ж … Як поводитися? Який вибір зробити?

Валерій, 60 років. Порада від психолога.
Подібні запити неможливо обговорювати окремо від ситуації в цілому. Ви не пишете, які зобов’язання у вас перед іншими учасниками історії. Перед дружиною, коханкою, дітьми. Чи обговорювали ви їх народження? Хотіли цього? Обіцяли піклуватися про них? Вони вважають вас татом? Знають, що у вас є офіційна сім’я?

Незрозуміло, про який вибір йдеться. Якщо говорити про вашу поведінку, то вона повинна бути максимально коректною, але так варто вести себе не тільки з коханкою, а й з іншими людьми. Вважаю, що ви все ж маєте на увазі якісь внутрішні рішення і вчинки. Тут, знову ж таки, неясно, з чого ви вибираєте. Чи збираєтеся кинути коханку? Або розлучитися і жити з нею? Або залишити обох жінок і виїхати? Або вас все влаштовує і ви, навпаки, не хочете нічого міняти?

Ви описали в двох словах дуже непросту ситуацію, в якій хтось обов’язково буде страждати. Її потрібно обговорювати і опрацьовувати глибоко. Якщо стоїте на роздоріжжі і не можете прийняти рішення, а внутрішньо відчуваєте, що потрібно це зробити, підійдіть до питання максимально серйозно. Зверніться за консультацією до сімейного терапевта.

Від ваших вчинків залежить доля і щастя кількох людей. І якщо шлюб не відкритий і дружина не знає про існування коханки, ви одним словом можете зробити нещасними і її, і дітей з «офіційної сім’ї». Це несправедливо по відношенню до них. Постарайтеся зрозуміти, чого саме хочете і як вийти з ситуації таким чином, щоб не зробити боляче жінкам і дітям.

Related Post

4 історій зрад, розказаних приватним детективом4 історій зрад, розказаних приватним детективом

1. Пікап 80-го рівня «Жінка підхопила якийсь венеричне захворювання від свого партнера. Ну і стала здогадуватися, що щось в їх відносинах пішло не так. Ми стежили за суб’єктом, коли він

Я зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжкоЯ зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжко

Хочу розповісти вам свою історію зради заміжньої жінки, яка сталася зі мною пару років назад. Якось раз прогулюючись по торговому центру, мені назустріч йшла досить-таки доглянута жінка років 36-38, проходячи

facebook