Коли я спитала чим він думав, виявилося що він взагалі не планував розповідати про дитину

Я люблю дітей і в майбутньому мрію стати мамою ще й не один раз. Але я відразу хочу зазначити, що чужі діти для мене чужі. Я не знаю звідки в мені таке почуття, така риса, але я терпіти не можу коли на мене намагаються повідати обов’язки і відповідальність за інших дітей, не моїх.

Я дуже ретельно вибирала для себе хлопця, я хотіла щоб чоловік був зрілий, але не мав дітей від попередніх шлюбів. І відразу про це сказала своєму обранцю. Це була моя найбільша помилка, бо якби я змовчала, то зараз би можливо не довелося шукати вихід.

Ми зустрічалися 5 місяців, і в результаті з’їхалися. Але ще через місяць я дізналася що в нього є донька ,якій зараз 11 років. Діти це чудово, але ж я наперед просила і попереджала що не хочу відносин з людьми в яких вже є багаж.

Зараз мені дуже важко, бо я вагітна, але і жити далі з брехньою в серці не можу. Ви тільки подумайте що він мені сказав на свій захист. Я злякався, думав ти мене покинеш. Та тепер мені і так доведеться його покинути.

Коли я спитала чим він думав, виявилося що він взагалі не планував розповідати про дитину, адже вона була з мамою, а тепер мамі вона не треба, а мені, чи треба воно мені.

Можете мене засуджувати, але я не збираюся викладати своє життя на виховання чужої людини.

Related Post

Син із невісткою почали буквально виживати мене із квартири. Наталці були потрібні гарантії спокійного майбутньогоСин із невісткою почали буквально виживати мене із квартири. Наталці були потрібні гарантії спокійного майбутнього

Мої стосунки із сином навряд чи можна назвати теплими. У дитинстві, звичайно, все було чудово. Але у підлітковому віці Костя зв’язався з поганою компанією. Довіру до мене та батька зовсім

Закохалася в водія автобуса… лягаючи з чоловіком в ліжко, все частіше його уявляю. Знаю, гріх це, але так виходить.Закохалася в водія автобуса… лягаючи з чоловіком в ліжко, все частіше його уявляю. Знаю, гріх це, але так виходить.

Не розумію, що зі мною відбувається. Ніколи такого в житті не було. Я виховувалася в строгих законах: якщо любити, то одного, якщо заміж, то до кінця життя. І, головне, мені

Я справді готова доплачувати за вагон без дітей. Чому я маю платити за те, щоб мене дратували?Я справді готова доплачувати за вагон без дітей. Чому я маю платити за те, щоб мене дратували?

Хочу розповісти про дорожні неприємності, тільки не про грубих таксистів та хамів у маршрутках, а про потяги. Десь прочитала, що люди готові доплачувати за вагони без дітей, і я також