Коли я вночі пішов попити води, почув як Макс плаче в своїй кімнаті

Антон і Аня запросили мене на святкування річниці свого весілля. Ми добряче погуділи. Годині об одинадцятої ночі гості розійшлися, а мені запропонували залишитися на ніч, так як в моєму стані алкогольного сп’яніння за кермо мені сідати було ніяк не можна.

Хлопець я холостий, вдома мене ніхто не чекав, тому я погодився залишитися.

– У нас часто вночі світло вимикають, якщо будеш вставати, будь уважніше, а то малого іграшки по всій квартирі розкидані. Не убийся – попередив мене Антон перед сном. Аня дала мені постільну білизну і я попрямував до кімнати спати. Хоч я і сильно втомився після гулянки, але заснути ніяк не міг, мабуть було занадто багато вражень.

Коли до мене прийшов мій довгоочікуваний сон, він мене не порадував: мені снилися якісь кошмари. В кімнаті було дуже душно, не дивлячись на те, що вікно було повністю відкрито. Через пару годин після неспокійного сну я прокинувся через сильну спрагу. Заснути я ніяк не міг, тому вирішив піти на кухню і знайти чого-небудь попити.

Як і говорив Антон, світла в квартирі не було. Але мої очі звикли до темряви, і я добре орієнтувався в приміщенні. На кухні я знайшов великий глечик з водою. Випив десь половину. Я почув тихий дитячий плач.

Напевно, це Макс. Антон і Аня мабуть міцно спали і не чули, що їх чотирирічний син прокинувся. Це звичайно не моя справа, але я вирішив піти і заспокоїти малюка.

Я прочинив двері дитячої. В кутку стояло ліжко, біля вікна – стіл, поруч шафа. На вікні я помітив якесь ворушіння. Я увійшов до кімнати.

– Макс, не лякайся! Це дядько Андрій – сказав я хлопчикові.

Макс сидів закутаний в ковдру на підвіконні, в руках він стискав м’яку іграшку.

– Чому ти плачеш? – поцікавився я.

Плач припинився. Я підійшов до хлопчика.

– Монстр – прошепотів Макс.
– Який монстр?
– Ззаду монстр.

Від цих слів у мене волосся на голові заворушилося, я відчув, що за моєю спиною хтось дивиться на мене. Я різко повернувся. Кімната була порожньою.

– Він у шафі – сказав Макс і став за мною.
– Він хоче, щоб ти пішов.

Я взяв себе в руки, підійшов до шафи і різко відчинив дверцята. Там було порожньо.

– Бачиш, нікого – сказав я.
– Не бійся, лягай спати, а якщо твій монстр повернеться, то дуже сильно про це пошкодує.

Макс ліг в ліжко. Я теж пішов спати. Вранці мене розбудив Антон. Ми вдвох поснідали і вирушили в магазин. По дорозі в магазин я згадав нічну подію і розповів про це Антону.
Він зблід і сказав:

– Макс всю ніч спав з нами в ліжку. У його кімнаті давним-давно жив мій брат. Цю квартиру мені батьки залишили.

– У тебе брат є? – здивувався я.
– Був … Його в тій кімнаті знайшли мертвим, коли йому чотири роки було. Він говорив, що в шафі живе якийсь монстр. А тепер мій син почав говорити, що там когось бачить …

Related Post

Я познайомила подругу зі своїм хлопцем, і в перший же день вона ніби ненароком, стала розповідати про мої страждання на рахунок повнотиЯ познайомила подругу зі своїм хлопцем, і в перший же день вона ніби ненароком, стала розповідати про мої страждання на рахунок повноти

З подругою перестала спілкуватися через її дивну поведінку. Дружимо давно, завжди вважала її порядною людиною, мабуть, просто не помічала її справжньої натури. Нам по 25 років, ми обидві незаміжні, хоча

От і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручноОт і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручно

Коли ми назбирали грошей на свій будинок, постало питання щодо того буде це квартира, чи приватний сектор. Грошей було не багато, або на тісну однокімнатну, але уже з ремонтом, або

І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий?І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий?

Знайшов дівчину у соціальній мережі, запропонував познайомитися, вона була не проти. Діалог у нас почав зав’язуватися дуже швидко, вона також виявляла ініціативу: ставила запитання, уточнювала, змінювала теми. У нас було