fbpx

Кинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаю

Закохалася в чоловіка старше мене на 18 років. Він небагатий, але любить сильно. Батьки і брат з сестрою постійно твердили, що він занадто старий для мене і не пара мені. Через це я нервувала і постійно ображалася на нього, гризучи і себе, і його. Він терпів. Зрештою, не без допомоги мами я написала йому прощального листа і заблокувала всюди. Спочатку стало легше, але після цього – тільки гірше. Щоночі плачу, душа болить. Знаю, так краще нам обом, але мені так погано, постійно думаю про нього. Що зі мною не так? Що робити?

Марія, 20 років. Порада від психолога.
Марія, ви самі собі суперечите. Спочатку стверджуєте, що розрив відносин – найкращий варіант для вас обох, а слідом пишете, що вам погано і щоночі ви плачете.

Чому ви вирішили, що так буде краще? Звідки у вас це «знання»? Чому ви вирішили і за себе, і за чоловіка? Ви запитували у нього, точно йому буде краще, якщо ви розлучитеся? Ви не знаєте, що насправді він відчуває і що міг би вам відповісти. Думаю, ви страждаєте, в тому числі, від усвідомлення того, що такий спосіб завершити відносини, м’яко кажучи, не самий гуманний.

Але не тільки це мучить вас. Судячи з усього, ваші почуття до цього чоловіка нікуди не зникли. Відповідайте чесно самій собі на запитання, що ви відчуваєте до цієї людини. Хотіли б ви щось йому сказати і щось почути у відповідь? Хотіли б його побачити? Сумуєте за ним? Точно ви самі хотіли розлучитися з ним, або це рішення було прийнято під постійним впливом з боку сім’ї?

Ви приводите ті аргументи, які зазвичай використовують, коли намагаються раціоналізувати ситуацію: «він занадто старий для мене», «він небагатий», «так буде краще». І спочатку вам дійсно стало легше, тому що ви «все зробили правильно». Але це відчуття не тривало довго, тому що поняття «правильно» дуже умовно і неоднозначно, а з рішенням, прийнятим головою, мабуть, виявилася не згодна ваша душа.

У неї своя відповідь всім раціональним аргументам: «Зате він дуже любить». І свою любов, якщо вірити вашому листи, ваш чоловік виявляв, окрім іншого, ще й демонструючи терпіння, коли витримував ваші образи.

Related Post

Олександра впевнена, що перетворилася в товстуху після того, як зрадила чоловікуОлександра впевнена, що перетворилася в товстуху після того, як зрадила чоловіку

Прочитала тему “колишніх коханок одружених чоловіків” і по іншому подивилася на своє життя. Коли я познайомилася зі своїм другим чоловіком мені було 23 роки. Ми з ним разом працювали. На

Мені скоро 30 років, а я ще жодного разу не була заміжня. Навмисне вагітніти вважаю принизливим і ризикованимМені скоро 30 років, а я ще жодного разу не була заміжня. Навмисне вагітніти вважаю принизливим і ризикованим

Я зважилася написати цю сповідь в надії почути не стільки слова співчуття і підтримки, скільки слушні поради. Мені вже 28 років і я жодного разу не виходила заміж. Дівчина я

facebook