fbpx

Лізти в чужу шафу, мені б таке і на думку не спало, а вона добре видивилася

Ми знімаємо невеликий приватний будинок в господарки. Бере вона не багато, та і не так здає будинок для того, щоб грошей заробити, а більше щоб за будинком дивилися, та стару собаку годували.

Ну і так, по дрібничкам, города пропололи, квітник доглянули, хатину підмастили. Знімаємо давно, вже якщо чесно рік 3, як не більше.

Цього року діти пішли в садок, обидва, у них різниця в 11 місяців, тому я з полегшенням видихнула, адже тепер могла спокійно займатися справами.

Але разом з тим, не закинула город і господарство, а ще влаштувалася, на роботу на пів ставки. Словом, справ менше не стало в мене аж ніяк. І тут я дізнаюся, що хазяйка будинку приїздила без нашого дозволу і заходила в будинок, перевіряла чи помитий посуд, чи речі в шафах складені нормально.

І про це все мені розповіла сусідка, уявляєте? Я в шоці, чесно, бо я рахувала, що якщо ти здала будинок в оренду, то будь ласкава май терпіння не сунути ніс туди, де тебе не має бути. І якби ж то стара жінка, так ні, молода людина, в самої діти, робота, а туди ж, буде мене вчити коли мені посуд мити.

При цьому, не хочу звісно виправдовуватися, але я не рахую себе поганою господинею. Кінець-кінцем у мене 2 дітей, тому звісно ж я не встигаю часом виконати якісь задачі.

Так це ж не значить, що той посуд стоїть там місяцями, всього кілька кружок і тарілок. Але ситуація з шафою мене взагалі обурила.

Якщо ще посуд можна побачити, ну так, не помитий, то лізти в чужу шафу, мені б таке і на думку не спало, а вона добре видивилася, що в мене речі там погано виправні,в шафі.

Це їх нюхати треба було,чи що. Слр6, відчуваю, що зовсім скоро нам доведеться шукати собі нову оселю, бо я не люблю коли порпаються в спіднь0му.

А якби там гроші лежали? Чи прикраси? На кого думати, на рідних? От тобі і зйомна квартира.

Related Post

Не захотів вибачитися перед батьками нареченої і тому лишив без грошей і себе, і жінкуНе захотів вибачитися перед батьками нареченої і тому лишив без грошей і себе, і жінку

Сергій і Маша жили в комуналці, адже після весілля вистачило тільки на це. Марія працювала адміністратором в одному із готелів міста, Сергій на заводі, іноді в 2 зміни, вони збирали