fbpx

Мама чоловіка вийшла на пенсію, все продала та переїхала до нас

Любов Дмитрівна працює викладачем в університеті. Вона хоче доопрацювати ще рік і переїхати до нас із чоловіком, щоб на старості років було кому за нею доглянути. Свекруха у мене хороша, за всі роки подружнього життя вона ні в чому не дорікнула мені. Можливо, мені пощастило, бо Любов Дмитрівна живе у невеликому містечку за 300 км від нас.

Ми не дуже часто бачилися зі зрозумілих причин, одну свекруху в дорогу страшно відпускати, а в самих робота, діти. У минулому році чоловік їздив із сином до бабусі на канікули, вони трохи там побули, Сашко розповів синові про своє дитинство, вони пожили у свекрухи два тижні. Після таких візитів свекруха стає ще добрішою, надсилає подарунки на свята, останнім часом пересилає гроші, щоби ми їх витратили на те, що необхідно.

Свекруха ніколи ні в чому не потребувала. Вона працює у хорошому виші і нікого не забезпечує. Чоловік став самостійним і почав працювати одразу після закінчення університету. На весілля свекруха подарувала синові квартиру в столиці, там ми й стали жити, а коли син підріс, стало трохи тісно в одинушці, але краще ніж нічого.

Подруги мені постійно кажуть, мовляв, тісно, ​​Олено, треба розширюватися. Чоловік хоч і працює, але грошей ми ще не назбирали на житло більше. А ця квартира належить свекрусі. Хоча ми могли б продати цю квартиру та купити двокімнатну згодом, Сашко вважає, що це не його квартира, і він не має права нічого вирішувати.

І ось Любов Дмитрівна вирішила все майно у своєму місті продати та купити трикімнатну квартиру у нашому місті, щоб ми всі разом там жили. Мовляв, онукові кімната, нам із чоловіком і їй, зрозуміло.

Я вже намагалася поговорити зі свекрухою і сказати, що це дуже погана, м’яко кажучи, затія. Ми рідко бачимося, у нас різні звички, ну не уживемося ми всі разом. Але вона хоче бути ближчою до дітей, і все тут.

Вона надихнулася прикладом своєї подруги. У тієї подруги мама старенька, вона живе у селі, і подруга свого часу її не забрала до себе в місто, а тепер боїться, щоб нічого не сталося. Ось свекруха і вирішила полегшити нам карму, так би мовити.

І коли я сказала, що краще їй оселитися в окремій квартирі, вона обурилася і сказала, що в новому місті нікого не знає, і в однокімнатній квартирі без друзів і родичів їй буде самотньо.

Related Post

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і