Мама вмовляє розлучитися з хлопцем, який захоплюється екстримом

У нас з бойфрендом все добре, але він захоплений стрибками з покинутих промислових об’єктів. Я тривожуся – чи живий він, не розбився? Мама каже, що він не кине це заняття і треба розлучитися з ним. Але я ж люблю його …

Ліля, 22 роки. Порада від психолога.
Ліля, ризик залишитися одній є в стосунках з будь-яким хлопцем, не тільки з тим, хто займається екстримом. Хвороби, аварії можуть статися з кожним з нас. Однак шлюбно-любовні відносини складаються не тільки з почуттів і бажань, але і з прагматики. Схоже, саме до цього аспекту намагається привернути увагу ваша мама.

Що ж такого прагматичному не спадає на думку, коли закоханий? Наприклад, що вам доведеться жити в «любовному трикутнику» з суперницею, яка зазвичай нікому не по зубам: «Я, він і смерть». Сильна схильність до ризику – це загравання зі смертю, щоб весь час її перемагати.

Навіть якщо хлопець відмовиться від екстремальних стрибків, хто сказав, що свою пристрасть до ризику він не знайде в іншому місці? Чи готові ви до цього? Чи готові ви ростити дітей одна, якщо станеться нещастя? Доглядати за інвалідом, заробляти гроші на лікування? Рішення бути з кимось варто приймати з «широко відкритими очима», без ілюзій. Розуміти всі ризики: моральні, тимчасові, що стосуються здоров’я і фінансів.

Зазвичай адреналінова тяга до ризику штовхає екстремалів на пошук нових відчуттів. Парадоксально, але найстрашніше для них – це не небезпека, а нудьга і рутина. У сімейному житті її досить: треба застеляти ліжко кожен день, приносити зарплату додому кожен місяць, щоночі вставати  дитині …

Ця частина життя, в силу невеликого досвіду, поки прихована від вас. Але ви повинні про неї знати. І, можливо, варто прислухатися до доводів мами, яка цей досвід вже має. Однак остаточний вибір, безумовно, залишається за вами. Адже це ваше життя.

You cannot copy content of this page