fbpx

Маю трьох колег, у кожної чоловік гірший за другого. Я не розумію, чого одна терпить синці, друга ганчірку, а третя сама утримує чоловіка. При цьому жінки симпатичні

Жінки, ну невже все настільки погано?

Працюю в жіночому колективі вже другий рік. Всього у нас три жінки в кабінеті. Їм усім від 30 до 40. І на подив дуже вже схожі. Не в плані зовнішності, а в плані поведінки. Всі тіхушниці. Всі виглядають дуже навіть добре для своїх років. Всі вони заміжні, причому заміжні або за оленями, або за повними диваками на букву “м”.

Не розумію, для чого вони терплять своїх дивних мужів? Навіщо взагалі такі чоловіки?

Чоловік під номером один.

Час від часу бухає. Під час сильних гулянок колошматить свою другу половинку. Іноді навіть по голові. Іноді дуже сильно. За синцями дружини можна визначити час гулянки її чоловіка і її тривалість. У них двоє дітей. Улюблена фраза: “ну хоча б не наркоман”.

Чоловік під номером два.

Бачив його пару раз. Працює в сервісному центрі. Ручки-сірники. Не знаю, чи то його благовірна не годує, чи проблеми зі здоров’ям. Не впевнений, що зможе віджатися хоча б раз. Сумне видовище. Поводиться як типова ганчірка. Своєї думки не має, втім як і характеру. Шлюб або по ну по дуже сильному коханню або від безвиході. Як не дивно, але навіть є дитина від цього чоловіка (хоча може дитина і не його). В сім’ї дружина замість мужика.

Чоловік під номером три.

Цього індивіда найкраще характеризує фраза: «Не приший кобилі хвіст”. Нічого не вміє, нічого не хоче, але на все має своє компетентну думку. Ніби як не працює вже п’ятий (може більше) рік.

Під час обіду якщо розмова заходить про їхніх чоловіків, то жінки намагаються їх якось прикрасити, розповідають, що вони такі молодці … Я дуже сумніваюся, що пересунути стіл з одного кута в інший є хоч якимось досягненням.

Вже не знаю … Жінки, любі, ну що ж ви за таких чіпляєтеся? Ну невже все настільки погано з чоловічим генофондом ?!

Related Post

Домовик проявився відразу і у всій красі !!! Ні, він не приходив у гості як той, перший, «рідний» домовик. Цей явно був «чужим»Домовик проявився відразу і у всій красі !!! Ні, він не приходив у гості як той, перший, «рідний» домовик. Цей явно був «чужим»

За моїми багаторічними спостереженнями, люди чітко діляться на дві групи. Одні вірять в домовиків і розповідають про зустрічі з ними, інші категорично заперечують – все це нісенітниця на пісному маслі.

Сергій, який казав, що одружуються тільки бовдури нарешті закохався, ми всім колективом сміємося.Сергій, який казав, що одружуються тільки бовдури нарешті закохався, ми всім колективом сміємося.

Історія про мого колегу чоловіка. Жив собі один холостяк. Ну як холостяк? Він усім казав, що ніколи ні за які пряники не одружиться. Хоча не так … Пам’ятається він говорив

Люда постійно після прання чоловікових штанів виймала з машинки мокрі купюриЛюда постійно після прання чоловікових штанів виймала з машинки мокрі купюри

Так уже повелося, що вони одне одному довіряють у всьому. Завжди, у всіх питаннях – абсолютно! Зате скільки купюр вона пересушила і перепрасувала вже за їх щасливе сімейне життя. Всяких-різних: