Медитація для шикарної жінки

“Я шикарна, сучасна, красива жінка. Я дихаю вільно і легко. У мене світлі думки і великі плани на життя. Я успішна і талановита”

– Так, я шикарна, сучасна, красива жінка, – вдихнула-видихнула, – Я дихаю вільно і легко. У мене світлі … Чим у нас пахне? Серьога, у тебе суп кипить! Ти чи не чуєш? А? А я медитую! Так! Не кричи!

– Суп … Так відволіклася … Я шикарна, сучасна … красива … Треба брови зробити. Катька своячка брови налисо збрила. На обличі, як місяць і зверху намалювала дві дуги. Страшна. Ага … У мене світлі думки … Думки … Дві татухи наб’ю, три роки будуть триматися над очима. Так, зібралася. Дихаю … вільно … легко .. Ліфчик тисне.

А все Свєтка подруга. Купи з пушап, купи мереживний з пушап, з дротом і поролоном. Боже мій, я як лицар в нагруднику. Стріляйте в мене кованими стрілами, я в бронежилеті.

Так! Зібралася! Вдих видих! У мене світлі думки і великі плани … Три підодіяльника випрати, дві машинки білизни, нарубати п’ять качанів капусти для засолювання … капуста нині жорстка … Пахне супом …

– Серьога, ти суп вимкнув? Че? Я медитую, сказала ж! Че? Сам іди!

– Я успішна і талановита. Блін .. про таланти вони даремно вставили в медитацію. У мене один талант – руки з одного місця. Хоча че там було сказано? Талант треба розвивати. Треба себе переконати! Так зібралася.

Вдих видих. Зняти пушап … Тисне … Не відволікайся! Спочатку … Я шикарна, сучасна, красива жінка. Я дихаю вільно .. б … знімаю пушап …. У мене світлі думки і великі плани на життя. П’ять качанів в трехлітровку не вмістяться, треба три банки у куми взяти. Я дихаю вільно …

– Серьога, ти шо суп не вимкнув? А? А че на весь будинок пахне? А? Че? Суп їси? А ну їж, їж ….

– Я шикарна, сучасна … ноги затекли … поза лотоса … більше на вагітну жабу похожа … Так! Зібралася! я красива … ні, не можу більше в цій позі … ляжу на підлогу … про … так зручно … ага … ось так … дихаю вільно і легко.

У мене світлі думки і великі плани на життя … та яке це життя … зима п’ять місяців в році … сніг, сніг .. по стежці в будинок … а вдома тепло … Серьога …
– Ой, ти чого мене штовхаєш? Я не сплю. Хроплю? Це техніка така для дихання. Я медитую.

“Я шикарна, сучасна, красива жінка. Я дихаю вільно і легко. У мене світлі думки і великі плани на життя. Я успішна і талановита”… Фух!

You cannot copy content of this page