Мені 30 років, а моя мама все ще намагається контролювати моє життя

​​Річ у тім, що батьки нав’язують мені свою допомогу. Мені майже тридцять, у мене своя сім’я, будинок, скоро буде дитина. Але мама, як і раніше, прагне контролювати моє життя і втручатися в нього, у тому числі без мого бажання: які речі краще купити дитині, коли і що нам міняти у квартирі.

Я люблю своїх батьків, але завжди прагнула жити самостійно і вирішувати сама свої проблеми. Колись у дитинстві під час сварки мама сказала мені «нічого, ти до мене ще приповзеш за допомогою», і тоді я вирішила, що ніколи так не вчиню.

Тепер мені дуже важко брати допомогу від батьків — я просто не хочу пускати їх у своє життя. Я не відгороджуюсь зовсім, адже люблю свою сім’ю: відвідую сімейні свята, спілкуюся та дзвоню їм через день.

Але від думки про приїзд мами до мене додому, тим більше з метою поклеїти шпалери (хоча я багато разів говорила, що допомога в ремонті нам не потрібна), мене тремтить.

Я буквально кілька днів до її приїзду перебуваю в паніці, не можу нормально спати. Річ у тому, що коли вона приїжджає, то обов’язково вкотре повідомляє: що, на її думку, ми повинні переробити у своєму будинку, де речі лежать «не як належить» та які продукти повинні бути в холодильнику.

Вона може на свій розсуд купити якусь дорогу річ, яку вважає дуже потрібною в моєму домі, і ображатися, якщо ми відмовимося її використати. Це жахливо. Мало того, що річ для нас безглузда, так ще я знаю, що для мами це дійсно дорого, адже батьки – пенсіонери.

Але вона мене не чує. Доходило до смішного: я лежала в лікарні, після операції, зателефонувала мамі, і вона зібралася приїхати. Я попросила не приїжджати, наркоз ще не зовсім відійшов, і я цього дня не могла і не хотіла ні з ким спілкуватися. Але мама знову проігнорувала мої слова, приїхала, і дуже образилася, коли серед розмови я просто відключилася. І так у всьому.

Як мені зробити, щоб вона мене почула? І пояснити, що турбота без потреби нікому не потрібна? Або хоча б перестати так панікувати, перед її черговим приїздом.

Related Post

Уже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляціюУже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляцію

Викладу і я свою історію на хвилі постів про знайомства. Працюю в консервному цеху. У квітні нас перевели на цілодобовий режим. Шеф виграв великий тендер. Поки інші відпочивали, ми працювали

Мої вирішили на материнстві ще й заробити, чи ж можна так, ціною дитини своєїМої вирішили на материнстві ще й заробити, чи ж можна так, ціною дитини своєї

У мене таке враження що світ просто зійшов з розуму. Я завжди підтримувала своїх дітей в їх різних ідеях. Але цього разу в мене дар мови відняло, коли я дізналася

“Але я розуміла, що НЕ МОЖНА! Як би сильно не хотіла, ти ОДРУЖЕНИЙ, а я НІХТО…”“Але я розуміла, що НЕ МОЖНА! Як би сильно не хотіла, ти ОДРУЖЕНИЙ, а я НІХТО…”

Все почалося кілька місяців тому. Ми познайомилися в клубі. Ти вже збирався додому, а я з друзями тільки приїхала. І ось один мій погляд, як ти відразу підійшов до мене.