Перейти до вмісту

Мені 33, холостяк, без досвіду відносин

  • від

Мені вже за 30, діра в любові. Подобався дівчатам тільки схоже в дитинстві, так яким там дівчатам, дівчаткам, років так до 11. Тоді в дитинстві завжди пробував домінувати, бився не тільки з хлопчикам, але і дівчаток лупив і матюкав, а вони потім писали на паркані що люблять мене, але і тоді не було навіть дитячого досвіду щось на зразок «відносин», соромився і уникав цього.

Все відносно змінилося в підлітковому віці. Потрапив в інше середовище, де не зміг пристосуватися й адаптуватися. Я хиляк, там хлопці понагліше, здоровіші, зухвалі на словах, агресивніше. Не те що б був чмом і чуханом, але щось на зразок «прінесі- подай» недалеко в загальному пішов від вищесказаного.

Самооцінка нижче плінтуса, відносин немає, поцілунок перший тільки в 16 та й то дівчинка сама поцілувала.

Мало кому подобався (хоча просто не подобався тим, хто мені подобався). Бували моменти коли дівчата перші мене цілували, або натякали, давай цілуй, завжди гнав що не вмію цілуватися і уникав, та й потім вони самі тормозілі – Типу нічого серйозного. Був в селі закоханий в дівчину, ціле літо дивився закоханими очима, пив з нею, гуляв багато, хоча вона зустрічалася паралельно, френдзона, цього було мені досить, просто що б бачити її часто. Проводжав вечорами і вона каже: цілуй. Цілую і з посмішкою і стояком бігу щасливий додому, а на ранок зелений виноград, бо хто вона і хто я.

Від 18 років. Інститут. Пішов в спорт зал .У 22 роки позбувся невинності, з проблемами, падав через біль, виявив як виявилося фімоз (охренеть, як ніби до цього свій “причендал” не бачив, прогавив). Двома роками пізніше на заході залицявся до дівчини з глибоким декольте і обіцянкою в очах гарного вечора, після заходу поїхали компанією до неї додому, обмалював її фломастером і пішли змивати мої труди з її тіла, стояв мляво, скінчив швидко. Тепер я «найшвидший стрілок на дикому заході».

Думаю на наступний день: нафіг це все, і без цього мені зае..сь, «викину на … уй причедал». І як то в цей момент енергії додалося, спілкуватися з дівчатами краще став, тривало звичайно недовго, через 2 тижні знову таргани полізли.

Останні 3 роки. Спасибі сайтам знайомств! були зустрічі, жодне не приросло в стосунки. На початку продовжував зустрічатися на ентузіазмі зайнятися цим. Одна з шикарними довгими смачно пахнущими волоссям і пухкими губами, 2 місяці і завів додому на масаж, швидко відстрілявся і все, що не дзвоню і не пишу.

Друга 1,5 міс., Невисокого зросту з класними худенькими ногами і красивою пі..дой, як я любив цілувати її (і внизу теж), домігся тільки що б тільки потримала за … та й то потім стухла, нібито потрібно переходити на наступний рівень. Хоча пояснював собі в тому що я стух в її відношенні і злився.

Решта зустрічей домагався тільки того, що потримали або орально, бували разові моменти близості навіть додому не возив, що б в машині і я у своїх справах і ще все погіршувався тим що швидко закінчува.

Були також і закоханості: поспілкувалися, далі спілкувалися по телефону, далі погуляли по парку і я вже пишу що вона мені подобається, а вона не втрачай часу, тільки друзі, вже на наступний день бігу за квітами приходжу до неї, виходить незадоволена даю квіти, пишу пізніше, теж не досить відповідає і перестаю спілкуватися. Але блін залипати. Причому в кого закохувався залипаю роками (але добре що не писав і не оголошувався, просто милувався на відстані, через соц. мережі звичайно), відлипають тільки тоді коли залипаю на іншу.

І ось мені 33, холостяк, без досвіду тривалих відносин, без фантазії, без вміння закохувати в себе і головне без розуміння що робити далі.