fbpx

Мені дуже хочеться, щоб мама мені по-справжньому вибачила. Я хочу це відчути

Так трапилося в моєму житті, що у 15 років я почала займатися спортом і почала показувати непогані результати. З мене розпочався розквіт мого виду спорту у місті. Начебто все добре, ось тільки з тренером склалися не зовсім звичайні стосунки.

Спочатку я влилася до його родини. Це не було якимось корисливим кроком, просто його сім`я була забезпеченою (дружина заробляла), дочка в нього — майже моя ровесниця, а в мене сім`я була бідною, батьки нічим побалувати не могли.

І ось, через три роки, у мене з ним зав`язалися стосунки. Я не знаю, як їх описати. Він мене дуже любив. Окрім того, дуже хотів. У нього дуже складний характер, але наші погляди життя багато в чому збігаються. Я стала його коханкою.

Потім моя закоханість пройшла, залишився лише обов`язок його задовольняти.

Весь цей час його дружина здогадувалася, але тому, що у самої все було не дуже чесно, вона вдавала, що не знає. А потім вона його спитала прямо, і він зізнався. Як потім сказав мені — «я не міг їй збрехати». Ми з нею поговорили та вирішили жити мирно.

А потім вона все розповіла моїй мамі. Мама одразу щось підозрювала. Часто питала мене про нього, чи немає в нас стосунків. Казала, що не простить мене, якщо я їй брешу. І ось вона дізналася про все. Скандал, з’ясування стосунків, закиди.

З часом все поступово заспокоїлося. Я одружилася, народила дітей. Живу не з батьками, але поряд. Працюю все там же, принагідно продовжую займатися спортом для себе. З мамою живу мирно. Але чомусь останні 3 роки мене не залишає почуття провини.

Я вибачалася у дружини тренера. Я розмовляла з мамою. Але я все одно відчуваю незадоволеність батьків мною, начебто все життя вони чекають від мене більшого. Особливо погано із почуттями до мами. Мені здається, що я все роблю не так, і мене пригнічує. Я почала зриватися на дітях. Я почала ненавидіти весь світ.

Мені дуже хочеться, щоб мама мені по-справжньому вибачила. Я хочу це відчути.

 

Related Post

Ярослав думав що все минулося і жінка його вибачила. Насправді Лєра готувала планЯрослав думав що все минулося і жінка його вибачила. Насправді Лєра готувала план

Через свої ревнощі Валерія не могла навіть спокійно дихати поруч з чоловіком. Вона настільки йому не довіряла, що була переконана в його зрадах на 100%. Причиною цього стали минулі образи

Хлопець проти близькості в перші місяці відносинХлопець проти близькості в перші місяці відносин

Мій хлопець старший на дев’ять років, у нас з ним все добре. Ми разом всього два місяці, а я вже знайома з його родиною. Він мені подобається, хочу, щоб наші

Що варто за цими роками мені страшно розказувати. Це сльози, нерви та переживанняЩо варто за цими роками мені страшно розказувати. Це сльози, нерви та переживання

У мене четверо дітей (4 сини). У 21 рік я народила сина, і він виявився глухонімим. Для мене це був не просто удар. То був шок, катастрофа. Мені 21 рік.