Мені не дозволялося працювати і спілкуватися з подругами. Чоловік старший на 20 років забороняв мені все

Мій чоловік був старший за мене на 20 років. Сама досі не розумію, як я так попала.

Спілкуватися ми з ним почали незадовго до мого повноліття. Не можу сказати, що він був особливо гарний – звичайний чоловік, але він умів залицятися.

До мене він був одружений два рази, дітей мав від кожної дружини. З одною з його дружин я познайомилася, коли ще вчилася в школі. А вся справа в тому, що мій майбутній чоловік був другом нашої сім’ї. Ні, я не відразу звернула на нього увагу, навіть побоювалася його трохи. Але коли підросла, він, мабуть, сам вирішив до мене придивитися.

Доглядав красиво, домагався мене наполегливо. Я росла скромною дитиною, і любовних стосунків у мене на той час не було, тому він став моїм першим чоловіком.

Мені він здавався надійним, уважним, в загальному, я закохалася, і він це зрозумів. Одружилися ми через п’ять місяців після початку спілкування. Дуже швидко я завагітніла. Дитину я хотіла, він теж. Але далі почалося найжахливіше. У нього виявився дуже авторитарний і ревнивий характер. Мені заборонялося спілкуватися з незаміжніми подругами, чоловіками, заборонялося працювати.

Він контролював кожен мій крок і вважав, що дружина повинна беззаперечно слухатися свого чоловіка. Грошей мені видавалося по мінімуму, на ведення домашнього господарства. Купити одяг було проблемою. Він нікуди зі мною не ходив, я не знала, що таке ресторани. Лише зрідка до нас у свята приходили його друзі, своїх друзів з ним я втратила. Він навіть контролював, що я читаю і які фільми дивлюся.

Я боялася, боялася зайвий раз висловити свою думку, боялася попросити у нього щось. Іноді він доводив мене до сліз, але мої сльози були для нього нічим.

Так тривало шість років. Дитина росла. Якимось дивом я вмовила віддати її в дитячий сад, адже малюкові треба розвиватися і спілкуватися з іншими дітьми.

Фактично я перетворилася в прислугу. Коли він заговорив про необхідність народження другої дитини, я зрозуміла, що не витримаю. Я хочу свободи, хочу красиво одягатися, відчувати себе жінкою. Я хочу працювати і щось представляти із себе в цьому житті. Зрозумівши, що ще одну дитину я не хочу, мій чоловік зробив моє життя абсолютно нестерпним. Можливо, він уже сам до того моменту хотів розійтися, а я йому просто набридла.

Одного разу я наважилася, зібрала речі і поїхала до батьків. Ні, він не просив повернутися, сприйняв це абсолютно байдуже. А через деякий час я дізналася, що у нього є інша, теж молодша за нього, і вона вже теж чекає дитину. Це було боляче і прикро. Прикро, бо для нього жінка не супутниця, а лише мати його дітей і прислуга.

Я дуже швидко знайшла собі іншого чоловіка, ровесника. І тут я відчула різницю – він любить мене по-справжньому, цінує і поважає. Для нього я не просто жінка, а близький друг. Також, як і він для мене.

Мораль цієї історії – не ведіться на красиві слова і залицяння, спробуйте дізнатися, яка же людина насправді. І йдіть раніше, якщо розумієте, що відносини вас не влаштовують.

Related Post

Мати чоловіка купила хату, моя подруга не хоче там жити але заради свого житла готова терпітиМати чоловіка купила хату, моя подруга не хоче там жити але заради свого житла готова терпіти

Прибігає сусідка до мене, і каже ну все, прощатися будемо. Я кажу чого, що сталося. Нікуди ж не збиралися наче б то,переїжджаєте знову чи що. А та почала розповідати, що

Каріна вживає?– Ні– Зраджує?– Ні– Тоді чого тобі потрібноКаріна вживає?– Ні– Зраджує?– Ні– Тоді чого тобі потрібно

Коли Віталій прийшов додому, його дружина, замість того, щоб зустрічати свого чоловіка, крутилася біля дзеркала, приміряючи обновки. Йому не подобається, що Каріна не звертає на нього уваги. Вірніше звертає, тільки