Мені вже набридли батьки та знайомі зі своїми дурними жартами про заміжжя

Мені 28 років, я розумію, що мама хоче, щоб у мене була сім’я, хоче дочекатися онуків. Але в мене поки що інші плани, і я вже неодноразово всім про це говорила.

Проте чомусь коли ми збираємося на якесь сімейне свято, так я одразу чую від родичів, особливо від моєї рідної тітки, яку люблю та поважаю: “Тобі, Олю, чоловіка та дитину давно пора, а ти все відкладаєш, дивись, досидишся, що потім ніхто заміж не візьме”. Сусідка, тітка Маша, щоразу як бачить мене, пропонує познайомити зі своїм племінником, який уже два роки, як розлучений.

Я ж не вчу їх, як їм поводитися зі своїми дітьми. Чому кожен вважає своїм обов’язком засунути носа у чужі справи, коли своїх проблем вистачає. Шістнадцятирічний син моєї тітки, сидить цілими днями в інтернеті, раніше хоч якось вулицею гуляв, друзі заходили, а тепер навіть з батьками в нього немає часу на спілкування.

Каже, що у нього є віртуальні друзі, і з ними цікавіше, цього йому достатньо. Але тітка чомусь зайнята моїми нереальними проблемами, замість того, щоб сходити до психолога і спробувати розв’язувати цю проблему. Так, поради ж давати легше, ніж самому собі допомогти.

Я ж не можу всім розповідати, що не вдається мені завести нормальні стосунки. Моя подруга місяць тому народила вже другу дитину, а я поки що живу надіями на сімейне щастя.

Нещодавно прийшов до нас на роботу хлопець симпатичний, веселий, всі дівчата звернули на нього увагу, і я, в тому числі, але вдала, що мене він не цікавить, тому що не вірила, що я можу йому сподобатися, коли навколо стільки гарних і молоденьких співробітниць. Він трохи пофліртував зі всіма, а потім виявилося, що він одружений і має двоє маленьких дітей.

Всі одразу засмутилися, але знайшлися й такі, яких це не зупинило. Мені ж такий варіант не підходить, я не хочу руйнувати чужу сім’ю, а створити свою поки що не виходить.

Чому люди такі? Не розуміють, що людині може боляче чи неприємно це чути, але все одно лізуть не у свої справи. Та ще й пишаються тим, що переживають за інших. А мені не потрібні ні їхні поради, ні їхнє співчуття.

Related Post

Не знає чи вірно вчинила, але гулящій невістці слова не сказала, прийняла, вмила , нагодувалаНе знає чи вірно вчинила, але гулящій невістці слова не сказала, прийняла, вмила , нагодувала

Бабусю, бабусю, кричала Соня, я приїхала. Баба Люба обожнювала своїх онуків. Єдине що в життя в неї не склалася так це шлюб. З чоловіком вони в розлученні жили 30 років,

Хлопець сказав, що не хочу на мені одружуватися, спільних дітей теж не хочу…. але розлучатися не хотівХлопець сказав, що не хочу на мені одружуватися, спільних дітей теж не хочу…. але розлучатися не хотів

Для мене любов – це хвороба… Раніше я думала, що любов – це прекрасно. Відчуття окриленості, того, що ти потрібен людині. Ти розчиняєшся в ньому, хочеш бути ближче. Ти хочеш