Мені за 40, а я навіть собаку не можу завести

Заміжня я 11 років. Це мій другий шлюб. Чоловік старший за мене на 10 років. Спільних дітей немає. Його син та мої дочки вже дорослі та живуть окремо. З нами мешкає моя мама. Живемо в маленькому провінційному містечку. Навколо запустіння та засмучення від життя у цьому місті.

І ось вирішили ми продати житло та переїхати ближче до обласного центру. Розмістили оголошення. Покупці дзвонять, приїжджають. І начебто мета близька, але тут чоловік заявляє, що він передумав і нікуди їхати не хоче. Хоча рішення про переїзд ухвалювали спільно.

Аргументує це тим, що у нього вік уже за 50, де він роботу знайде. Тут житло продамо, іпотеку візьмемо, купимо квартиру, а раптом що з роботою не зростеться. І тут житло втратимо, і там.

Дивно, що одразу він про це не думав. Виходить, все одно все буде так, як він хоче. Одна я не потягну іпотеку.

Ще ситуація. Діти роз’їхалися, займаю себе чим можу. Але все одно туга. Хочу завести собаку, щоб була радість, щоб було кого тискати і про кого дбати. Чоловік категорично проти. Я не можу знайти слова, щоб переконати його.

Щоб я не запланувала, все летить у прірву, бо чоловік та мама вже намітили перелік важливих справ. Оскільки вік і здоров’я не дозволяють їх реалізувати, то я повинна все переробити, забити на власні бажання та жити як вони хочуть.

Намагалася розмовляти, пояснювати, що я теж людина зі своїми думками, почуттями, бажаннями, що в мене є теж потреби. Зі мною погоджуються, але для галочки, нічого не змінюється. Скандалів не хочу, бо боюся за здоров’я мами, їй шкідливо хвилюватися.

Ось і виходить, що терплю і тримаю все у собі. Живу не своїм життям, не своїми бажаннями.

У дитинстві хотіла швидше подорослішати, щоб сама могла приймати рішення. А тепер доросла вже (мені за 40), а мама та чоловік постійно щось не дозволяють.

Як на вашу думку, нормально так жити?

 

Related Post

Коли мама хворіла то всім родичам було не до неїКоли мама хворіла то всім родичам було не до неї

Мені досі сняться сни про час, коли я доглядала хвору маму. Вона в минулому медичний працівник безвідмовна, якщо треба комусь допомогти, словом, для інших мама віддавала себе цілком. І у 80

Чоловік такий товариський, що всі в захваті від нього, а Віру нудить від його “друзів”Чоловік такий товариський, що всі в захваті від нього, а Віру нудить від його “друзів”

Олег, чоловік Віри, дуже комунікабельний і любить спілкування. Друзів у нього не просто багато, а надто. І майже кожного знайомого, з яким ледь одного разу бачився він вважає товаришем. Віра