Мій хлопець обожнює пліткувати про інших і вдавати із себе жертву, щоб його пожаліли. Спочатку я не звератала на це уваги, але же він почав пліткувати і про мене моїм родичам і своїм друзям..

Живу з хлопцем звички заради…

Важко жити з людиною, яка постійно вдає з себе жертву. Спочатку я шкодувала свого хлопця, коли той вечорами розповідав, що на роботі керівництво його не цінує, колеги підставляють. Після сотої скарги я прямо сказала хлопцю шукати нову роботу. Але він не шукав. У мене склалося враження, що йому подобається, коли навколишні шкодують і співчувають.

Іноді і у мене з ним трапляються скандали. Найсмішніше, що в кожному скандалі винна тільки я. Він таким чином перевертає все з ніг на голову, що начебто і не винен зовсім. А часом навіть спеціально робить так, щоб здавалося б нешкідливу ситуацію перетворити на скандал.

Коли він починає розповідати про своїх родичів, друзів, колишніх колег, то лише він один наївний білий і пухнастий, а кругом тільки вовки. Не здивуюся, що і про мене вже навигадував вигадок.

Помітила, що крім пліток і гидот, його більше нічого не цікавить. Навіть кухонні розмови про політику йому не приносять стільки задоволення, скільки звинувачення знайомих людей у ​​всіх смертних гріхах. Плітки і жінку не прикрашають, а коли чоловік починає пліткувати, немов базарна баба … Фу, противно!

Раніше я його любила, вислуховувала всі скарги, а зараз … Втомилася. Чесно … Дуже втомилася. Коли йду додому з роботи, то думаю лише про те, як би позбутися від неприємних розмов. Живу з людиною звички заради. Одружитися зі мною він не має наміру. Та й я б зараз за нього не пішла заміж. Потрібно розходитися. Думаю, що швидше, то краще. Ех, який скоро скандал буде!

Related Post

Мені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’ївМені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’їв

У Галки моєї чоловік золото, нічого не шкодує для неї, та є в нього одна, так би мовити особливість, він все записує. І якщо раніше я просто любувалася і надивитися