Мій погляд прикував хлопець на вулиці, але я не можу сказати, що це було кохання з першого погляду

Чоловічої уваги я не потребую. Є чоловік, якому я давно подобаюся, і він симпатичний. Але він не подобається мені, вірніше, його поведінка. Зі мною багато чоловіків знайомляться, надають знаки уваги. І є чоловік, якого я люблю. Ми нещодавно познайомились. І його я вважаю гарним, та й не лише я. І він також виявляє до мене інтерес.

До серйозних стосунків ще не дійшло, але є спілкування. Тобто, я не потребую чоловічої уваги, але вона є. І загалом усе з ким я мала стосунки, були гарними та привабливими і вони мені дуже подобалися.

Я кілька годин тому вигулювала собаку і дивилася прямо перед собою. Почали йти хлопець із дівчиною мені ніби на зустріч. І коли стало видно обличчя парубка. Я не могла відірвати від нього очей! У моїй голові тільки й крутилася думка: «Який він нереально гарний. Дуже вродливий, так і хочеться на нього дивитися». І подумала, як пощастило цій дівчині.

Я продовжувала дивитися на його обличчя, намагаючись змусити себе відвести погляд. І відвела. Він пройшов повз мене. І вже мені їх було видно лише зі спини. Але в мене в голові крутилася думка, що я більше його не побачу. І подумала: «ось би він повернувся».

І тут він повертається і йде до мене. Почав питати, як собаку звуть, чи можна його погладити. Я сказала, як собаку звуть, дозволила її погладити, хоча вона не всім дається, але йому далася. Дівчина, що була з ним, зовсім спокійно на це все реагувала. А мені тільки хотілося дивитися на нього та дивитися.

З Вами таке бувало? Що це таке? Просто бувало, що я подумала про якогось хлопця чи чоловіка, що він симпатичний, гарний. То була якась одноразова думка і все. А тут прямо хотілося на нього дивитися та дивитися. Але жодної закоханості з першого погляду не сталося. Адже я все одно люблю свого чоловіка.

То що це було?

Related Post

Подруга каже, що він просто абьюзерПодруга каже, що він просто абьюзер

Якщо коротко, то мова йшла про затяжні відносини (11 років) у листуванні і з рідкісними зустрічами в реальному житті. Закінчився той мій лист питанням, як мені поводитися при зустрічі через

Можливо, я колись і буду шкодуватиМожливо, я колись і буду шкодувати

Часто таке трапляється, що люди похилого віку починають шкодувати про прожите життя. Думають, як могли провести його краще, в якісь моменти вчинити по-іншому, щоб все склалося краще. Тому і вмовляють